Trygon Sport dołączył do najemców CH Osowa

Pod koniec lipca w CH Osowa otworzył się nowy salon Trygon Sport – sklep z obuwiem i odzieżą popularnych marek, takich jak: Reebok, Nike, Adidas czy Puma. Poszerzanie oferty dla miłośników sportu jest odpowiedzią na rosnący trend aktywnego trybu życia.

Trójmiasto stawia na sport nie od dzisiaj – wszelkie dyscypliny sportowe, zarówno na lądzie, jak i w wodzie, cieszą się niesłychaną popularnością. Mieszkańcy rozwijają swoje pasje na wielu płaszczyznach. Sprzyja temu doskonale rozwinięta infrastruktura ścieżek rowerowych miasta, dzięki czemu coraz więcej osób wybiera jednoślady nie tylko jako rekreację, lecz także codzienny środek transportu. CH Osowa, dostrzegając ten trend, rozszerza swoją ofertę sportową.

– Staramy się wpasować w potrzeby aktywnych klientów, którzy cenią markowy i wysokiej jakości asortyment. W marcu tego roku otworzyliśmy sklep rowerowy Szprychy.com, a od lat jednym z naszych kluczowych najemców jest Go Sport, który posiada bogatą ofertę sportową. Nowy salon Trygon Sport wychodzi naprzeciw klientom, którym zależy przede wszystkim na szerokim wyborze i dużym przekroju znanych i solidnych marek w jednym miejscu – mówi Justyna Siemińska, dyrektor CH Osowa. Zarządcą CH Osowa jest Apsys,  który jest Partnerem merytorycznym Shopping Center Forum 2019 CEE.

Trygon Sport, marka z doświadczeniem

Marka Trygon Sport funkcjonuje na rynku polskim ponad dwie dekady. Dzięki swojemu doświadczeniu wciąż rozszerza sieć sklepów i ofertę dla klientów, jednocześnie rozwijając swój sklep internetowy. Kadrę Trygon Sport tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży obuwia i odzieży sportowej oraz lifestylowej, dzięki czemu potrafią doradzić klientom i zaproponować najodpowiedniejsze towary.

Centrum Handlowe Osowa to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska zlokalizowane przy Obwodnicy Trójmiasta w sąsiedztwie prężnie rozwijającej się dzielnicy Osowa. Ofertę Centrum tworzy hipermarket Auchan oraz wiele popularnych marek m.in. H&M, CCC, Hebe, Sephora, Rossmann, Carry, Szachownica, Bytom, RTV EURO AGD czy Jysk. Dzięki strefie gastronomicznej z restauracjami takimi jak McDonald’s, Zenthai czy kawiarnią Sowa, centrum handlowe jest doskonałą bazą do postoju podczas podróży.

Rodziny z dziećmi mogą tu zaparkować auto na dedykowanych, wygodnych miejscach postojowych oraz spędzić czas na wewnętrznym placu zabaw. Cykliści mają do dyspozycji szeroką ofertę rowerową w sklepach GO Sport i Szprychy.com oraz mogą bezpiecznie zaparkować swoje pojazdy czy skorzystać z bezpłatnej stacji rowerowej. Dodatkowo, na terenie parkingu znajduje się ekologiczna samoobsługowa myjnia samochodowa.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl