Focus Mall Zielona Góra z największym salonem Reserved w Polsce

Dobiegła końca modernizacja salonu Reserved w galerii Focus Mall Zielona Góra. Jeden z najbardziej popularnych polskich salonów odzieżowych powiększył się o 1366 mkw. Marka, należąca do Grupy LPP zajmuje w zielonogórskiej galerii aż 2996 mkw. powierzchni i jest największym sklepem Reserved w kraju.

– Marka Reserved jest z nami od lat, dlatego cieszymy się, że Grupa LPP zdecydowała się powiększyć swój lokal i zaprezentować go w nowej aranżacji. Odwiedzający Focus Mall są częstymi klientami salonu tej marki, a dla naszej galerii, to jedna z kluczowych sieci, dlatego cieszymy się, że rozwija u nas swoją działalność – komentuje, Marta Radziwoń, Dyrektor CH Focus Mall Zielona Góra.

Salony LPP w Focus Mall

Flagowa marka polskiej grupy LPP SA zyskała salon w zupełnie nowej aranżacji. Odświeżony sklep Reserved w Focus Mall jest dostosowany do najnowszych trendów i linii wizualnej marki. Wystój wnętrza bazuje na subtelnych stonowanych barwach stanowiących idealne tło podkreślające ekspozycję kolekcji. We wnętrzu znaleźć też można lekkie, delikatne ramy meblowe dodające elegancji i podkreślające modny charakter salonu. Marka zadbała także o bardziej przestrzenne przymierzalnie zapewniające klientom większy komfort. Zaletą jest również jasne oświetlenie LED, które podkreśla walory bogatego asortymentu. Sklep zajmuje aż 2996 mkw. powierzchni i tym samym jest największym salonem Reserved w Polsce.

Klienci Focus Mall mogą wybierać również spośród propozycji pozostałych marek z grupy LPP SA: Cropp, Mohito czy SiNSAY.

Focus Mall: nowoczesny obiekt w centrum Zielonej Góry

Focus Mall to nowoczesne centrum handlowo – usługowe w centrum Zielonej Góry, wybudowane w 2008 roku, na pofabrycznych terenach dawnej Fabryki Wełny. Na 29 tys. m.kw. GLA. oprócz znanych sklepów i butików dostępne jest, m.in. 9-salowe kino. Na terenie galerii mieści się Muzeum dawnego Zakładu Przemysłu Włókienniczego „Polska Wełna”, które podkreśla charakter obiektu.

W ramach prowadzonej rozbudowy i modernizacji Focus Mall zyska dodatkowe 15 tys. mkw. powierzchni GLA, na której znajdą się kolejne znane marki. Już na obecnym etapie rozbudowy klienci mają do dyspozycji nowy, dwukondygnacyjny parking w nowo wybudowanej część galerii. Zakończenie przebudowy planowane jest na IV kw. 2020 roku. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl