CCC i Hebe dołączają do Stop Shop Siedlce

Tenant mix siedleckiego parku handlowego Stop Shop, realizowanego i będącego własnością austriackiego inwestora Immofinanz, powiększył się o dwie kolejne marki: CCC oraz Hebe. Prace budowlane związane z projektem realizowane są zgodnie z harmonogramem, a otwarcie parku handlowego planowane jest na wiosnę 2020 roku.

CCC, lider polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia oraz jego największy krajowy producent, otworzy swój salon w przyszłym siedleckim parku handlowym na łącznej powierzchni ponad 900 mkw.

Hebe, sieć nowoczesnych drogerii, która oferuje swoim klientom starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku, w Stop Shop Siedlce wynajęła lokal o wielkości ponad 300 mkw.

– Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z przebiegu procesu komercjalizacji Stop Shop Siedlce i nieprzerwanie obserwujemy wyjątkowe zainteresowanie naszym siedleckim projektem ze strony najemców, w tym także tych lokalnych. Kolejne umowy są w trakcie podpisywania, a informować o nich będziemy w najbliższych tygodniach – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz.

175 tys. osób w zasięgu oddziaływania

Stop Shop Siedlce to aktualnie największy retailowy projekt deweloperski firmy w Polsce, a po jego wybudowaniu będzie też największym parkiem handlowym pod marką Stop Shop w portfelu Immofinanz na terenie kraju. Inwestycja powstaje bezpośrednio przy obwodnicy Siedlec, przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 2 z ulicą Łukowską. Łączny zasięg Stop Shop Siedlce oszacowano na 175 tys. osób, co oznacza, że tylu klientów będzie mogło dotrzeć do nowego parku handlowego w przeciągu 30 minut jazdy samochodem.

Na placu budowy przyszłego Stop Shop Siedlce zakończono prace palowe pod budynkiem oraz te związane z montażem głównej konstrukcji prefabrykowanej budynku tj. słupów, dźwigarów dachowych. Obecnie prowadzone są roboty w zakresie montażu blachy trapezowej na dachu oraz wykonywane są mury pomieszczeń technicznych i części wspólnych obiektu. Wykonano również ok. 85 proc. instalacji kanalizacji sanitarnej podposadzkowej.

Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Marki handlowe Stop Shop, VIVO! oraz marka biurowa myhive stanowią kluczowy obszar dla tych aktywności i odzwierciedlają koncentrację na wysokiej jakości usługach. Firma posiada portfel o wartości około 4,3 mld euro obejmujący ponad 220 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.

Wszystkie projekty Immofinanz zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.