Designer Outlet Gdańsk: znane marki powiększają swoje sklepy

Nowe powierzchnie w centrum Designer Outlet w Gdańsku zyskały sklepy Guess oraz Venezia. Amerykańska marka zajmuje już 369 mkw., polska natomiast została relokowana na powierzchnię 140 mkw.

Zmiany są odpowiedzią na ogromne zainteresowanie klientów outletową ofertą tych marek. Do tej pory sklep Guess zajmował 236 mkw., zyskał więc ponad 100 mkw. powierzchni z modą kobiecą, męską oraz dziecięcą. W centrum znajduje się także drugi lokal tej marki – Guess Accessories z butami, torebkami, portfelami i innymi akcesoriami. Venezia natomiast została przeniesiona z 85 mkw. lokalu, zyskując 55 mkw. powierzchni.

– Sklepy amerykańskiej marki obecne są w Designer Outlet od 2014 r. Salon Venezia natomiast istnieje w centrum aż od początku jego powstania. Zauważyliśmy spore zainteresowanie naszych klientów asortymentem właśnie tych marek, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i dodatkowo umilić im zakupy, oferując znacznie większą powierzchnię zakupową – mówi Katarzyna Czapran, Marketing Manager z Designer Outlet Gdańsk.

Designer Outlet Gdańsk: z myślą o klientach

Designer Outlet Gdańsk nieustannie powiększa ofertę dla swoich klientów. W tym roku centrum otworzyło także pierwszy na Pomorzu outlet Tchibo, od niedawna oferuje swoim klientom także produkty marki Tommy Hilfiger.

Marka Guess rozpoczęła swoją działalność w 1981 r. Obecnie projektuje i sprzedaje pełną kolekcję ubrań, butów i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Od lat marka Guess jest autorem wyjątkowych kampanii reklamowych, które są jednym ze znaków rozpoznawczych marki. Produkty Guess są sprzedawane na całym świecie w sklepach własnych marki, sprzedaży hurtowej oraz za pośrednictwem sklepu online.

Venezia od ponad 20 lat cieszy się uznaniem klientów i jest jedną z najbardziej znanych marek obuwniczych i akcesoriów skórzanych w Polsce. Pierwszy butik pod szyldem Venezia został otwarty w 1996 roku i od tego czasu nieprzerwanie rozwija sieć sprzedaży w całym kraju. Marka łączy wyrafinowaną elegancję z nowoczesnym, odważnym designem.

Jedyne na Pomorzu centrum typu Outlet

Designer Outlet Gdańsk to funkcjonujące od 2005 roku (od lipca 2017 pod obecną nazwą), jedyne na Pomorzu centrum typu Outlet oferujące ponad 100 marek, takich jak między innymi Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Nike, czy Benetton, w cenach 30-70 proc.  niższych niż w regularnych centrach handlowych. Chętnie odwiedzane jest przez mieszkańców Pomorza nie tylko ze względu na codzienne przeceny. Przyjemność pobytu w centrum zapewniają również część restauracyjna, plac zabaw, bezpłatny parking na ponad 1000 aut i architektura stylizowana na tradycyjną skandynawską wioskę rybacką, z własną 24 metrową latarnią morską.

Spółką Zarządzającą Designer Outlet Gdańsk jest Peakside Capital, który jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019

Spółką Zarządzającą Designer Outlet Gdańsk jest Peakside ROS Outlet Management, będący spółką joint venture Peakside Capital i ROS Outlet Shopping. Pozostałe centra zarządzane przez PROM to Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Sosnowiec oraz Fashion Outlet Kraków (w budowie). Peakside Capital koncentruje się na nabywaniu nieruchomości, które oferują możliwości tworzenia wartości poprzez aktywne zarządzanie. Obecnie Peakside Capital zarządza inwestycjami w 8 krajach, o wartości aktywów brutto około 1,8 mld Euro.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.