PARTNERZY PORTALU

Ekologiczne rozwiązania w strefie food court w Galerii Mazovia

Największe centrum handlowe w Płocku stawia na biodegradowalne naczynia i sztućce. W odnowionej strefie food court znalazło się miejsce na ekologiczne rozwiązania dla klientów.

Pod koniec czerwca Galeria Mazovia oficjalnie otworzyła zmodernizowaną strefę restauracyjną. Wystrój nowego food courtu jest inspirowany Płockim Towarzystwem Wioślarskim, jednym z najstarszych klubów w Polsce. Do dekoracji przestrzeni, która przywodzi na myśl hangar na łodzie, wykorzystano oryginalne łódki, wiosła, boje, liny i inne elementy związane ze sportem, jakim jest wioślarstwo. Meble zostały wykonane z litego drewna, które stosuje się do budowy łodzi.

W odnowionej strefie restauracyjnej Galeria Mazovia daje klientom możliwość skorzystania z ekologicznych naczyń i sztućców, wykonanych z biodegradowalnych materiałów: trzciny cukrowej oraz skrobi kukurydzianej.

– W Galerii Mazovia wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Jednym z nich jest świadome działanie na rzecz ochrony środowiska, nie tylko we własnym domu. Oferując biodegradowalne naczynia dajemy naszym klientom wybór, jednocześnie ograniczając zużycie plastiku w strefie restauracyjnej – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, Dyrektor Galerii Mazovia.

Galeria Mazovia

Otwarta 24 kwietnia 2010 roku Galeria Handlowa Mazovia to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w Płocku. Doskonała lokalizacja i niepowtarzalny projekt architektoniczny powoduje, że jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce. Galerię Mazovia cechuje wyjątkowy dobór marek, a wśród nich wiele marek debiutujących na płockim rynku, m.in. Zara, Stradivarius, Bershka, H&M, New Yorker, Kazar, czy Media Markt. Unikalny wystrój wnętrz nadaje Mazovii ciepły i przyjazny charakter. Przeszklony food court z widokiem na miasto posiada najbogatszą w Płocku ofertą gastronomiczną.

W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się ponad 120 sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych, fitness, plac zabaw dla dzieci oraz warsztat samochodowy. Na wygodnym bezpłatnym parkingu mieści się 780 samochodów.

Dzięki swojemu położeniu Galeria Mazovia współtworzy płocką dzielnicę handlu i rozrywki. Płocki „powercenter” to łącznie 144 tys. mkw. powierzchni całkowitej obiektów handlowych, 3 tys.  miejsc parkingowych oraz największy w regionie hipermarket spożywczy, supermarket delikatesowy, hipermarket z wystrojem dla domu i ogrodu, salon z elektroniką, klub fitness, basen, nowoczesny salon meblowy oraz dwie stacje benzynowe.

Właścicielem obiektu jest Fundusz ESCF firmy CBRE Global Investors, a za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Procesem komercjalizacji zajmuje się Dział Powierzchni Handlowych CBRE – wystawca Shopping Center Forum 2019 CEE.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy