Galeria Krakowska z pierwszym w Małopolsce salonem Kiehl’s

Kiehl’s Galerii Krakowskiej

Popularna amerykańska marka Kiehl’s, stawiająca na naturalne i najwyższej jakości składniki w kosmetykach, otworzyła pierwszy firmowy salon w Krakowie. Butik w Galerii Krakowskiej jest jedynym punktem sprzedaży marki w Małopolsce.

Liczący 80 mkw. i urządzony w nieoczywistym stylu butik Kiehl’s w Galerii Krakowskiej zapewnia klientom wyjątkowy komfort zakupów, oparty na fachowym doradztwie ekspertów kosmetycznych. Design przestrzeni jest spójny z konceptem marki – czerwona cegła, wystrój w stylu lat 80. i ubrany w aptekarski fartuch Mr. Bones to charakterystyczne elementy sklepu.

Punkt w Galerii Krakowskiej jest siódmym w Polsce i pierwszym w Małopolsce. Znajduje się na poziomie 0.

Kiehl’s to kultowa amerykańska marka kosmetyków, która w swojej ofercie posiada produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Została założona przez rodzinę aptekarzy w 1851 r. i od tego czasu łączy wiedzę kosmetyczną, farmaceutyczną i zielarską z indywidualną obsługą klienta. Kiehl’s w swojej polityce stawia na biodegradowalne opakowania, które można oddawać do punktów sprzedaży. Firma posiada swoje salony na całym świecie. W branży pielęgnacji wprowadziła przełomowe innowacje, które wyróżniają się wśród tradycyjnych rozwiązań jakością i działaniem.

Galeria Krakowska w portfolio ECE

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku, błyskawicznie stając się jednym z najpopularniejszych obiektów handlowych w Małopolsce. Położona jest w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem Głównym PKP i autobusowym, linią komunikacji miejskiej czy portem lotniczym Balice oraz największemu w centrum parkingowi jest najdostępniejszym miejscem Krakowa i turystyczną bramą miasta. Obszar oddziaływania Galerii Krakowskiej obejmuje ponad 1,3 mln mieszkańców woj. małopolskiego. Łączna powierzchnia 270 punktów handlowych położonych na 3 poziomach wynosi 60 tys. mkw., a także 4,5 tys. mkw. powierzchni biurowych.

Galeria Krakowska należy do spółki ECE – wystawcy Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl