Galeria Tęcza poszerza ofertę gastronomiczną

Do oferty gastronomicznej kaliskiej Galerii Tęcza dołącza New York Pizza Department. Z oferty lokalu klienci będą mogli skorzystać pod koniec sierpnia tego roku.

Strefa restauracyjna Galerii Tęcza wzbogaciła się o lokal New York Pizza Department, który zajmie 65 mkw. Można w nim będzie spróbować włoskiego przysmaku w amerykańskim stylu, czyli na cienkim, chrupiącym cieście z dużą ilością składników. Sieć, założona przez Tomasza Jencha i Roberta Dziubłowskiego, wywodzi się z Krakowa. Obecnie prowadzi kilkanaście lokali w całej Polsce.

– Nowy lokal zapewne zdobędzie rzeszę wiernych klientów szukających nowości kulinarnych – mówi Marta Jezierska, odpowiedzialna za wynajem Galerii Tęcza z ramienia CREAM – zarządcy centrum.

– Oferta gastronomiczna centrum się powiększa, co z pewnością ucieszy klientów. Będą oni tym bardziej zadowoleni, że pizzeria będzie czynna również w niedziele niehandlowe  – zauważa Monika Krawczak, dyrektor Galerii Tęcza.

Więcej nowości

New York Pizza Department to kolejna sieć, która w ostatnim czasie podjęła współpracę z obiektem. Wcześniej pod dach  Galerii Tęcza wprowadziły się firmy Pepco i Quiosque. Z kolei H&M, Solar, Ella Boutique, Kim Biuro Podróży i Plus przedłużyły umowy najmu.

Galeria Tęcza  w Kaliszu mieści się przy ulicy 3 Maja, około 400 m od Starego Rynku. W obiekcie na powierzchni 16 tys. mkw. działa ponad 60 sklepów, punktów usługowych, kawiarnia i restauracje. Galeria przyciąga znane i lubiane marki modowe. W tym roku do grona najemców dołączyły dwa nowe salony popularnych sieci: Quiosque, z ofertą odzieży damskiej oraz sklep dyskontowy Pepco. Galeria Tęcza może się pochwalić klubem Fitness World (czynny 24 h), a także nowoczesnym kinem Cinema3D z 5 salami oraz  bezpłatnym placem zabaw dla dzieci. Asset managerem obiektu jest CREAM.

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami. Firma świadczy takie usługi, jak asset management, property management, leasing powierzchni handlowych i biurowych, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. CREAM skupia się na zarządzaniu operacyjnym i strategicznym oraz usługach doradztwa inwestycyjnego, operacyjnego, działań deweloperskich i project managementu. CREAM jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl