Dekada Ciechanów z nową restauracją

Sieć Gruby Benek otwiera restaurację w Dekadzie Ciechanów. W lokalu o powierzchni 125 mkw. klienci Dekady już od 3 sierpnia znajdą szeroką ofertę gastronomiczną oraz najnowocześniejsze udogodnienia technologiczne.

Gruby Benek to sieć ponad 40 restauracji zlokalizowanych w małych i średnich miastach w całej Polsce. Marka znana jest przede wszystkim z oferty pizzy, ale w menu restauracji znaleźć też można burgery, frytki, smażone kurczaki czy desery. Restauracja będzie także realizować zamówienia z dowozem lub odbiorem osobistym. W ciechanowskim lokalu, analogicznie jak w lokalach sieci w całej Polsce, do dyspozycji klientów będzie także darmowy dostęp do sieci WiFi, możliwość przejrzenia menu i aktualnych promocji na prezenterach LED oraz indukcyjnego doładowania telefonu.

– Mapa Grubego Benka wciąż się rozrasta. Staramy się być jak najbliżej fanów naszej pizzy i rozwijać sieć przy współpracy innych pasjonatów gastronomii w oparciu o specjalnie opracowany system franczyzowy. Bardzo cieszymy się, że udało nam się otworzyć kolejną restaurację właśnie w Dekadzie Ciechanów, wierzymy, że to początek owocnej współpracy z siecią Dekada – mówi Katarzyna Włodarczyk- Pięta, Członek Zarządu ds. Rozwoju Sieci Gruby Benek.

Centrum handlowym typu convenience

Dekada Ciechanów jest nowoczesnym centrum handlowym typu convenience o powierzchni 2,3 tys. mkw. GLA. Centrum zlokalizowane przy ul. H. Sienkiewicza przy drodze krajowej nr 60 połączone jest z dworcem autobusowym obsługującym transport lokalny oraz dalekobieżny.

– Dzięki połączeniu z dworcem autobusowym nasze centrum odwiedzają liczni pasażerowie, którzy mogą podczas przerwy w podróży zrobić szybkie i wygodne zakupy. Dotychczas brakowało nam jednak oferty gastronomicznej, z której mogliby skorzystać zarówno podróżni jak i mieszkańcy miasta. Teraz w Dekadzie Ciechanów będzie można zjeść coś smacznego podczas przerwy w zakupach lub podróży, spędzić czas w dobrej restauracji w swoim mieście lub zamówić posiłek do domu – komentuje Maciej Kwit, Dyrektor Centrum handlowego Dekada Ciechanów.

W kameralnym obiekcie Dekady Ciechanów znajdują się markowe sklepy marek Smyk, Rossmann, Euro RTV AGD i Martes Sport, salonik prasowy Relay oraz punkt usługowy sieci T-Mobile. Do dyspozycji klientów jest także paczkomat InPost do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek, dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Na wygodnym parkingu przed budynkiem zmieści się 50 samochodów.

Sieć centrów Dekada

Za wynajem powierzchni w centrach Dekada odpowiada BOIG Property Consulting. Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

Wszystkie projekty Dekady zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl