Galeria Amber z bielizną od Calzedonia i Intimissimi

Galeria Amber

Galeria Amber w Kaliszu dodała do listy swoich najemców dwie włoskie marki z ofertą ekskluzywnej bielizny i kostiumów kąpielowych – Calzedonia i Intimissimi. Położone obok siebie lokale mają łącznie 126 mkw. Salony z wnętrzami, w których dominuje przyjazna biel, drewniane elementy i lustra, zlokalizowane są na parterze w  pobliżu wejścia do obiektu. Galeria Amber jest obecnie wynajęta w 100 proc.

Calzedonia zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją rajstop, pończoch i skarpet oraz kostiumów kąpielowych. Każdy z artykułów marki jest zgodny z najnowszymi trendami. Jej projektanci czerpią swoje pomysły i inspirują się nowościami, które pojawiają się na wybiegach najbardziej znanych na świecie kreatorów mody. Intimissimi, druga nowa marka w Galerii Amber, to topowy włoski producent bielizny, którego produkty znane są ze swoich wyjątkowych atrybutów: zmysłowego stylu i uroku. Bieliznę od Intimissimi charakteryzuje oryginalne wzornictwo, które wyprzedza światowe trendy i spełnia wymagania każdej kobiety. Zarówno jej kolekcje basic, jak i bardziej ekskluzywne linie, wyróżnia dbałość o kroje i jakość użytych materiałów.

– W nowych salonach, oprócz ekskluzywnej bielizny, klienci znajdą też atrakcyjny wybór akcesoriów. Otwarcie nowych lokali to dla naszych klientów kolejny powód do wyboru Galerii Amber jako ich ulubionego centrum handlowego w regionie – mówi Monika Gryczka Dyrektor Galerii Amber w Kaliszu.

– Cechą która wyróżnia Galerię Amber jest konsekwentny rozwój bogatego portfolio, obejmujący także pozyskiwanie nowych marek w segmencie modowym. Poszerzenie go      o dwie ekskluzywne marki z bielizną jest kolejnym sukcesem i potwierdza naszą wiodącą pozycję na lokalnym rynku – mówi Elżbieta Popławska Asset Manager w EPP.

EPP na SCF 2019

Należąca do spółki EPP Galeria Amber dysponuje łączną powierzchnią najmu blisko 34 tys. mkw. na której ulokowano sklepy 118 najemców, z ofertą obejmującą kolekcje m.in. mody, akcesoriów, obuwia i galanterii skórzanej, artykułów dla dzieci, sportowych oraz wyposażenia wnętrza. Na poziomie +1 Galerii, ulokowano strefę restauracyjną, w której na klientów czekają  posiłki i przekąski z różnych kuchni świata. Mają oni także do dyspozycji bogaty pakiet punktów usługowych: bankowych, sieci komórkowych oraz punkt poprawek krawieckich i pralnię chemiczną. Dla klientów przygotowano 1 tys. miejsc parkingowych.

Dodatkowymi atutami Galerii Amber jest komfortowe, wyposażone w najnowsze technologie Kino Helios, największy klub fitness w Kaliszu – Fabryka Formy, nowoczesna sala zabaw dla dzieci, w której można zostawić pociechy pod opieką animatorów – Jupi Park, a także myjnia ręczna i sklep z kosmetykami samochodowymi – Wash’nGo!

Wszystkie obiekty należące do EPP zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl