Galeria Solna z piekarnią Grochola Prawdziwy Chleb

Galeria Solna w Inowrocławiu poszerzyła swoją ofertę gastronomiczną o nowego najemcę – popularną na Kujawach piekarnię Grochola Prawdziwy Chleb. Klienci jedynej w mieście galerii mają tym samym dostęp do nowego, atrakcyjnego punktu gastronomicznego, który poza pieczywem, oferuje m.in. świeże kanapki, sałatki i kawę.

Właściciel Galerii Solnej, spółka EPP, jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019.

Sieć piekarni Grochola Prawdziwy Chleb wyróżnia doskonała jakość wypieków, opartych na unikalnych recepturach oraz naturalny i tradycyjny charakter pieczywa. W lokalu o powierzchni 48 mkw. klienci znajdą nie tylko chleb, pączki, drożdżówki, ale także kanapki na ciepło lub zimno, pasty kanapkowe, koktajle, jogurty oraz kawę z bydgoskiej palarni i wiele innych, głównie śniadaniowych przysmaków. Do najemcy przynależy wewnętrzny ogródek ze stolikami i wygodnymi fotelami, stanowiący dogodne miejsce do posiłków i spotkań w obiekcie.

Szersza oferta gastronomiczna w Galerii Solnej

– Bardzo cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączyła piekarnia, która stawia na naturalne i smaczne wypieki oparte na regionalnych recepturach. Liczymy na to, że m.in. dzięki bogatej ofercie śniadaniowej, stanie się ona stałym punktem gastronomicznym nie tylko dla klientów odwiedzających naszą galerię, ale i pracowników centrum – mówi Emilia Iwanciw, Dyrektor Galerii Solnej.

– Wraz z pojawieniem się nowego najemcy, piekarni, dodatkowo poszerzyliśmy ofertę ważnego dla naszych klientów segmentu gastronomicznego. To także dzięki jego różnorodnej ofercie  Galeria Solna jest ulubionym w regionie miejscem zakupów i spędzania wolnego czasu – komentuje Monika Swynar, Asset Manager, EPP.

Należąca do EPP Galeria Solna jest wynajęta w 100 procentach. Oferuje 24 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni, z bogatą ofertą usługowo-handlową. Na terenie centrum znajdują się kawiarnie i strefa food court z takimi markami jak włoska restauracja Oregano, Kogel Mogel (naleśniki i gofry), Olimp (fast casual dining) oraz Czas na herbatę, Grycan, palarnią kawy Lafaye, czy cukiernią Sowa.

Galerię Solną wyróżnia m.in. położenie w uzdrowiskowej części Inowrocławia. Doskonałą dostępność obiektu zapewnia dwupasmowa ulica Wojska Polskiego oraz przebiegająca wokół ścieżka rowerowa. Dla  zmotoryzowanych klientów przygotowano ponad 900 miejsc parkingowych.

O EPP

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem wielkości posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA) z nieruchomościami o wartości 2,6 mld euro. Spółka działa według formuły REIT, a jej portfel obejmuje 24 obiekty handlowe, sześć lokalizacji biurowych oraz jeden projekt wielofunkcyjny w realizacji o łącznej powierzchni GLA wynoszącej ponad milion mkw. Nieruchomości EPP położone są w najbardziej atrakcyjnych dla handlu miastach w Polsce.

Celem EPP jest budowanie wartości dla akcjonariuszy i zapewnianie konsumentom pozytywnych doświadczeń zakupowych. Spółka notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) i Luksemburgu (Euro MTF).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl