Nowości w galeriach Klépierre

Poznań Plaza

Na przestrzeni ostatnich miesięcy w dynamicznie rozwijanych obiektach Klépierre pojawiły się kolejne marki oraz salony w nowych odsłonach. Oferta Lublin Plaza i Sadyba Best Mall wzbogaciła się o siłownie CityFit oraz ukończono modernizacje obiektów w Lublinie i Poznaniu. Grupa nawiązała też współpracę z firmą GreenWay, siecią szybkiego ładowania samochodów elektrycznych.

W Polsce Klépierre jest właścicielem i zarządcą 6 galerii handlowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Lublin Plaza, Poznań Plaza, Rybnik Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Ruda Śląska Plaza. Każdy z obiektów gwarantuje swoim klientom bogatą ofertę handlową oraz atrakcyjną przestrzeń spotkań.

Nowe marki i zakończone modernizacje

W ostatnim czasie galeria Poznań Plaza poszerzyła grono najemców o marki RTV Euro AGD i Parfois. Sklep RTV Euro AGD o powierzchni 1365 mkw. oferuje szeroki wybór towarów z zakresu elektroniki i multimediów. Z kolei Parfois to portugalska marka z modnymi akcesoriami dla kobiet. Jest obecna w ponad 65 krajach, w których  zyskała popularność dzięki różnorodności produktów, atrakcyjnym cenom oraz innowacyjnemu konceptowi sprzedaży.

Także portfolio Lublin Plaza wzbogaciło się o nowy sklep Tatuum. Markę wyróżniają projekty, które dzięki uniwersalnym fasonom i wysokiej jakości pozostają z klientami przez wiele sezonów. Kolekcje damskie i męskie oraz akcesoria tworzone są we współpracy z wybitnymi projektantami i artystami. W galerii ponownie został otwarty salon obuwniczy CCC. Lokal został powiększony (do 1270 mkw.) i na nowo zaaranżowany. Pod koniec marca został otwarty całodobowy klub fitness CityFit, w którym na powierzchni 1,6 tys. mkw. znajduje się aż 8 stref treningowych i 300 urządzeń klasy premium.

CityFit  dołączył także do grona najemców w Sadyba Best Mall. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 8 ergonomicznych stref: cardio, wolnych ciężarów, maszyn oporowych, cool-down, treningu funkcjonalnego, crossfitu, salę fitness oraz strefę relaksu. Za odwiedzinami w siłowniach CityFit w galeriach Sadyba Best Mall i Lublin Plaza przemawiają dogodne i dobrze skomunikowane lokalizacje, duże parkingi oraz możliwość zrobienia zakupów pod jednym dachem.

Zmiany zaszły nie tylko w ofertach galerii, ale także w ich wnętrzach, których przestrzenie ewoluowały, odpowiadając na oczekiwania, jakie dziś względem obiektów handlowych mają konsumenci – w tym półroczu ważne modernizacje zostały zakończone w centrach handlowych Lublin Plaza oraz Poznań Plaza.

Ładowanie pojazdów elektrycznych

Nowe marki to nie jedyne nowości, które pojawiły się w ostatnim czasie w centrach Klépierre. Grupa nawiązała współpracę z firmą GreenWay, siecią szybkiego ładowania samochodów elektrycznych. Stacje pojawiły się w Sadyba Best Mall w Warszawie, Lublin Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Ruda Śląska Plaza. Tym samym galerie stały się istotnym partnerem największej ogólnopolskiej sieci szybkich ładowarek samochodów elektrycznych. Stacje GreenWay lokowane są najczęściej wzdłuż głównych tras, przy większych obiektach – galeriach handlowych, hipermarketach czy stacjach benzynowych – które pozwalają kierowcom na pożyteczne i wygodne spędzenie czasu podczas ładowania ich pojazdów.

Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii centra wzbogaciły zarówno swoją ofertę modową, jak również sportową, a ukończone w ostatnich miesiącach modernizacje dwóch obiektów pozwoliły galeriom umocnić swoje pozycje jako miejsca spotkań.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl