Otwarto rozbudowaną Salę Zabaw Fikołki w stołecznej Arkadii

Sala Zabaw Fikołki większa i wzbogacona o sklep Coccodrillo. To efekt rozbudowy centrum rozrywki i edukacji dla dzieci w Arkadii.

Do tej pory Fikołki zajmowały powierzchnię 1175 mkw. Dzięki przejęciu sąsiedniego lokalu obiekt zyskał dodatkowe 170 mkw. , a dodatkowo zmianie uległo wejście, które obecnie znajduje się bezpośrednio obok kas kina. Na dodatkowej powierzchni został otwarty sklep z Coccodrillo, który jest wyjściem z obiektu. W efekcie tych działań powstało jedno z największych centrów rozrywki w Polsce zlokalizowane w galerii handlowej.

To nie koniec zmian. Zimą zmianie ulegnie także strefa malucha dla najmłodszych gości. Najbardziej zauważalne dla klienta jest jednak powstanie sklepu Coccodrillo na terenie Sali Zabaw. Sklep oferuje ubrania, obuwie i akcesoria dla niemowląt oraz starszych dzieci. Dzięki temu, że sklep działa w ramach Fikołków, jest otwarty również w niedziele niehandlowe.

– Po rozbudowie całe drugie piętro CH Arkadia zmieniło swój wygląd. Klient wjeżdżając na górę ruchomymi schodami od razu widzi neony trzech najemców, którzy znajdują się na tym poziomie: Sale Zabaw Fikołki, sklep Coccodrillo, Cinema City. Co ważne, każdy z nich działa przez 7 dni w tygodni – mówi Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki.

Sieć centrów rozrywki i edukacji Fikołki ma już siedem lokalizacji

Sale Zabaw Fikołki to najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć centrów rozrywki i edukacji. Obecnie pod logo Fikołków działa 7 placówek w 4 miastach: w Warszawie, Wrocławiu, Płocki i Pruszkowie. Obiekty działają na powierzchni 700-1,4 tys. mkw. i składają się z kilkupoziomowej konstrukcji zabawowej wyposażonej w tyrolkę, sieć Spidermena, zjeżdżalnię pontonową, tubową i odkrytą, duży basen z piłkami i labirynt pełen przeszkód. Na najmłodszych czeka kącik malucha i zestawy najnowszych zabawek. W trzech salach urodzinowych Fikołki organizują imprezy tematyczne dla jubilatów oraz zajęcia ogólnorozwojowe. Dodatkowo w sali kulinarnej i eksperymentów odbywają się warsztaty hobbystyczne.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl