Meet & Fit kontynuuje ekspansję. 5 nowych lokali w przygotowaniu

7 sierpnia 2019 r. miało miejsce otwarcie kolejnego lokalu gastronomicznego pod marką Meet & Fit – Slow Food. Tym razem nowa placówka sieci pojawiła się w Pruszkowie. Kolejne lokalizacje, w których pojawi się Meet & Fit to Żyrardów, Gliwice, Kielce, Mielec oraz Katowice.

Nowo otwarty lokal znajduje się przy ul. Bolesława Prusa 13 czyli przy jednej z dwóch najbardziej ruchliwych ulic miasta. Powierzchnia lokalu wynosi 60 mkw. i posiada 18 miejsc siedzących.

– Kolejne lokalizacje, w których pojawi się Meet & Fit to Żyrardów, Gliwice, Kielce, Mielec oraz Katowice. W części z tych miast udało nam się pozyskać topowe lokalizacje, a w kilku z nich poszukujemy jeszcze lokali – zapowiada Łukasz B. Błażejewski, Dyrektor Generalny 7 Street i Meet & Fit.

Najbliższe otwarcie odbędzie w Centrum Handlowym Forum Gliwice. – To będzie nasz trzeci lokal w centrum handlowym. Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie fit, super fit lub podane w bułce bezglutenowej. W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia. Niezależnie w kilku miastach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych franczyzobiorców – podkreśla dyrektor sieci.

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone.

Meet & Fit poszukuje lokalizacji w miastach od 20 tys. mieszkańców

Spółka poszukuje partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach zarówno w galeriach handlowych jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit muszą liczyć się z inwestycją około 60-70 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą.

Przypomnijmy, Meet & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno. Dyrektorem sieci jest Łukasz B. Błażejewski, który w 2005 roku założył firmę doradztwa finansowego „Gold Finance Doradcy Finansowi”. Następnie w 2008 roku stworzył projekt franczyzowy i na bazie tego projektu w 2 markach Gold Finance i Star Finance powstało ponad 50 placówek w całej Polsce. W 2011 sprzedał wszystkie udziały Panu Markowi Jutkiewiczowi znanemu z m.in. branży FMCG. Aktualnie Łukasz Błażejewski zarządza siecią restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej pod marką „7 Street – Bar & Grill” oraz siecią punktów gastronomicznych serwujących szybkie dania dla osób aktywnych i zwracających uwagę na to co trafia na ich talerz pod marką „Meet & Fit – Slow Food”.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.