Silesia Outlet z największym outletem marki adidas

Silesia Outlet zaprosił klientów do największego salonu outletowego marki adidas na Śląsku. Podczas premierowego weekendu otwarcia, zakupy zrobiło w nim blisko 7 tysięcy klientów.

Zarządcą Silesia Outlet jest firma Neinver, która jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE.

– Adidas to jedna z najbardziej pożądanych marek wśród outletowych łowców okazji. Wejście do Silesia Outlet z pełną ofertą zakupową na powierzchni 807 m² to potwierdzenie wysokiego potencjału tego najnowszego centrum wyprzedażowego w Polsce, zarówno z perspektywy klientów przyjeżdżających na zakupy, jak i naszych partnerów biznesowych, prowadzących salony w centrach zarządzanych przez Neinver – mówi Agnieszka Baczyńska, International Leasing Director Neinver.

– Marka adidas chce zawsze być tak blisko klientów, jak to możliwe. Dostrzegamy potencjał Śląska i dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić ich do najnowszego sklepu właśnie w Silesia Outlet – mówi Dasa Murcova, Manager Retail Marketing Activation East Europe w Grupie adidas. – Wierzę, że klienci będą regularnie odwiedzać adidas outlet, doceniając oryginalną atmosferę formatu Homecourt, znanego klientom na całym świecie – dodaje Dasa Murcova.

Salon adidas zajmuje 807 mkw.

Salon outletowy w Silesia Outlet został urządzony w najnowszym koncepcie marki – Homecourt, skupiającym uwagę klientów na pozytywnych emocjach, wynikających
z uprawiania sportu i dobrej atmosferze zakupów.

W salonie w Silesia Outlet dominuje czerń, szarości i biel. Przebieralnie i poszczególne elementy sklepu zbudowane zostały również z modnych, betonowych ścian i konstrukcji. Całość uzupełniają wielkoformatowe tapety z wizerunkiem sportowców, kibiców i obiektów sportowych, a oferta salonu została wyeksponowana, dzięki oświetleniu punktowemu.

Salon adidas w Silesia Outlet liczy 807 mkw. powierzchni i jest zlokalizowany tuż przy wejściu głównym do centrum. Do jego wnętrza z holu głównego prowadzą dwa wejścia.

Silesia Outlet oferuje 60 salonów znanych marek

Silesia Outlet to najnowsze centrum wyprzedażowe w Polsce. Na 12 tys. mkw. powierzchni gromadzi 60 salonów outletowych znanych marek lokalnych i międzynarodowych w cenach obniżonych nawet do 70 procent. To szeroka oferta ubrań dla kobiet i mężczyzn, obuwia, sportu, akcesoriów i artykułów dla domu, m.in. Vistula i Wólczanka, Pierre Cardin wraz z ofertą Bugatti, Bytom, Guess, Diverse, Lavard, Lancerto, Molton, Unisono, Only, Triumph, Gatta i Bagatelle, a także Lee Cooper, Wrangler, Cross Jeans i Pepe Jeans oraz Kazar, Venezia, Ecco, Symbiosis i Umbro. Ważną część zajmują marki sportowe: obok salonu adidas, także Intersport, Martes Sport, 4F, Sizeer, Puma, Reebok, New Balance, Trespass i Regatta oraz akcesoria i biżuteria: Apart oraz Wittchen z galanterią skórzaną i artykuły dla domu: Tefal Home&Cook z markami: Krups, WMF i Lagostine oraz Dajar z markami: Ambition, Disney, Domotti oraz Luminarc.

Silesia Outlet mieści się w Gliwicach – w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 i drogi krajowej nr 78 w kierunku Rybnika. Na kierowców czeka tam 3 tys. miejsc parkingowych.

Zarządcą Silesia Outlet jest Neinver – lider rynku outletów w Polsce i Hiszpanii oraz wiodący operator tego segmentu w Europie. Centrum zostało otwarte 27 marca tego roku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl