Wyjątkowy pop-up store Kazar Studio w Designer Outlet Gdańsk

Centrum outletowe w Gdańsku nie obawia się nowoczesnych i odważnych konceptów. Nowo otwarty pop-up store Kazar Studio oferuje niezwykłe bogactwo produktów – od eleganckich szpilek po futurystyczne sneakersy czy nawet torby dla psów i opalizujące płaszcze przeciwdeszczowe.

Spółką Zarządzającą Designer Outlet Gdańsk jest PRÔM Peakside ROS Outlet Management, który jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019

Zgodnie z ideą pop-up store, propozycja Kazar Studio będzie dostępna w Designer Outlet Gdańsk tylko przez określony czas. Oferta nowej marki, wprowadzanej na rynek przez jeden z najsilniejszych polskich brandów Kazar Group, skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, ale najbardziej przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie oryginalny styl, spontaniczność oraz autentyczność.

– Kazar Studio to odważna, lifestylowa marka, która stawia na różnorodność produktów pod kątem modeli, wzorów, barw oraz materiałów. Jest świetnym uzupełnieniem oferty dostępnej w Designer Outlet Gdańsk oraz ciekawą propozycją dla Klientów, którzy na co dzień chętnie odwiedzają od lat funkcjonujący w naszym centrum sklep Kazar. Oprócz obuwia, od sportowego po casualowe oraz bardziej formalne, w Kazar Studio znajdziemy także szeroki wybór toreb, plecaków oraz nietuzinkowe akcesoria takie, jak np. torba dla psa – mówi Katarzyna Czapran, Marketing Manager Designer Outlet Gdańsk.

Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej w pop-up store znalazły się obuwie oraz akcesoria o charakterze casualowym, codziennym i sportowym, jak również te zaprojektowane na bardziej oficjalne okazje. Dla kobiet, marka przewidziała między innymi futurystyczne sneakersy z opalizujących czy przezroczystych materiałów, wygodne i oszczędne w stylu baleriny, nawiązujące do stylistyki boho, kowbojki, a nawet klasyczne szpilki w wielu wariantach kolorystycznych. W kolekcji męskiej wyróżniają się modele z ultralekkimi, przewiewnymi cholewkami, a także odwołujące się do stylistyki lat ’90, białe i czarne trampki na grubych, amortyzujących podeszwach. Klienci będą także z pewnością zadowoleni z szerokiego wyboru toreb, plecaków oraz innych akcesoriów – często bardzo oryginalnych w kroju, formie i materiale.

Designer Outlet Gdańsk oferuje ponad 100 marek

Designer Outlet Gdańsk to funkcjonujące od 2005 roku (od lipca 2017 pod obecną nazwą), jedyne na Pomorzu centrum typu Outlet oferujące ponad 100 marek, takich jak między innymi Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Nike, czy Benetton, w cenach 30-70% niższych niż w regularnych centrach handlowych. Chętnie odwiedzane jest przez mieszkańców Pomorza nie tylko ze względu na codzienne przeceny. Przyjemność pobytu w centrum zapewniają również część restauracyjna, plac zabaw, bezpłatny parking na ponad 1000 aut i architektura stylizowana na tradycyjną skandynawską wioskę rybacką, z własną 24 metrową latarnią morską.

Kazar Studio to nowa, lifestylowa marka firmy Kazar Group, właściciela marki Kazar, będącej jednym z najsilniejszych polskich brandów segmentu premium. Marka skierowana jest – zarówno pod kątem oferty, jak i przekazu – do szerokiej grupy odbiorców, w tym zwłaszcza pokolenia Millenialsów, dla których ważny jest styl życia zgodny z osobowością, dynamika, a także różnorodność.

Spółką Zarządzającą Designer Outlet Gdańsk jest Peakside Capital, który jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019

Spółką Zarządzającą Designer Outlet Gdańsk jest Peakside ROS Outlet Management, będący spółką joint venture Peakside Capital i ROS Outlet Shopping. Pozostałe centra zarządzane przez PROM to Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Sosnowiec oraz Fashion Outlet Kraków (w budowie). Peakside Capital koncentruje się na nabywaniu nieruchomości, które oferują możliwości tworzenia wartości poprzez aktywne zarządzanie. Obecnie Peakside Capital zarządza inwestycjami w 8 krajach, o wartości aktywów brutto około 1,8 mld Euro.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl