Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Tutti Santi otwiera swoją największą restaurację

Nowe Tutti Santi w Kaliszu. Po 6 latach od otwarcia, pierwsza restauracja Tutti Santi została przeniesiona pod nowy adres. To, jak zapowiadają właściciel sieci, odpowiedź na duże zainteresowanie gości, dla których poprzedni lokal okazał się zbyt mały.

Przeprowadzka do nowego miejsca to ważny krok dla całej sieci, bo poza restauracją będą znajdować się tam też biura firmy i centrum szkoleniowe. Nowo otwarta pizzeria w Kaliszu to największa ze wszystkich dotychczasowych restauracji pod szyldem Tutti Santi. Została stworzona również jako wzorcowy dla sieci lokal. Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach, wprowadzono w nim najlepsze urządzenia technologiczne i rozwiązania dotyczące organizacji przestrzeni po to, by stworzyć idealne miejsce do pracy, czego mogą doświadczać wszyscy odwiedzający ją pracownicy i franczyzobiorcy.

Nowo otwarta pizzeria w Kaliszu to największa ze wszystkich restauracji Tutti Santi

Jak we wszystkich lokalach, centralnym punktem jest opalany drewnem piec z lawy wulkanicznej, otoczony strefą do pracy pizzaiolo, którzy na oczach gości przygotowują dania. Pozostała część sali została urządzona w industrialnym stylu z elementami sztuki gotyckiej, które stały się znakami rozpoznawczymi marki.

Restauracja znajduje się w ciekawej dla Kalisza lokalizacji. Zajmuje cały partner zabytkowej kamienicy przy jednej z głównych ulic miasta – Górnośląskiej, tuż obok największej w mieście galerii handlowej. Już we wrześniu na wyższych piętrach zostaną uruchomione biura firmy oraz w pełni wyposażona kuchnia do szkoleń i badań fokusowych.

– To od restauracji w Kaliszu rozpoczęliśmy historię Tutti Santi. Od początku spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem i dużym zainteresowaniem mieszkańców Kalisza. Obserwując rynek gastronomii byliśmy jednak zaskoczeni, że to zainteresowanie przez tyle lat w ogóle nie maleje, a wręcz rośnie – komentuje Sergiusz Urbaniak, właściciel restauracji Tutti Santi. I dodaje: – Zrozumieliśmy, że nadszedł czas na przeprowadzkę i postanowiliśmy wykorzystać tę szansę, by stworzyć restaurację jakiej w Kaliszu jeszcze nie było – z charakterem, doskonale wyposażoną i z niezmiennie doskonałą pizzą. Tradycyjnie jak przy każdym otwarciu, gościliśmy w Kaliszu współzałożyciela i ambasadora Tutti Santi Valerio Valle. Jego talent, doświadczenie, a także ogromne zaangażowanie w pracę, budzi wśród gości Tutti Santi duży szacunek i zainteresowanie, dlatego możliwość osobistego spotkania z Mistrzem spotkała się z bardzo pozytywną reakcją kaliszan.

Tutti Santi to sieć pizzerii, których patronem i współzałożycielem jest Mistrz Europy i Włoch w pizzy klasycznej Valerio Valle. Restauracje Tutti Santi mieszczą się w Kaliszu, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim, Kielcach, Koninie i Głogowie. Sieć jest rozwijana przez spółkę Sacro sp. z o.o.