Diverse wybiera centrum Cracovia Outlet

Proces komercjalizacji centrum Cracovia Outlet przebiega w najwyższym tempie. Realizowane przez krakowski holding spółek KG Group centrum outlet, które powstaje na terenie kompleksu handlowego, poszerza ofertę modową o markę Diverse.

Diverse jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce, obecną w około 350 punktach detalicznych na terenie kraju. Marka sukcesywnie rozwija swoją ofertę o nowe rynki. W ramach rozwoju rynku krakowskiego w centrum Cracovia Outlet na powierzchni 414 mkw. zostanie uruchomiony outletowy sklep tej marki. Dołączy ona do grona takich najemców jak Guess, W.Kruk, Vistula, Intersport, Volcano, Wólczanka, Kubenz, Dajar czy marki grupy LPP (multibrand).

– Jakość i wzorce sprzedażowe zawarte w marce Diverse to standard, którego nie mogło zabraknąć w Cracovia Outlet – mówi Katarzyna Szabelska, Associate Director z firmy BOIG, która odpowiada za komercjalizację obiektu. – Produkty tej marki są cenione na polskim rynku. Zależało nam, by klienci centrum outlet przy Nowohuckiej mogli korzystać z tej wyjątkowej oferty w stale obniżonych cenach – dodaje.

– Do wyboru centrum Cracovia Outlet zachęcił nas interesujący tenant mix obiektu. Dołączamy do grona znanych, poszukiwanych marek. Jesteśmy pewni, że nasza oferta bardzo dobrze wpisze się w tę koncepcję – mówi Alicja Dąbek, Leasing Director z Etos S.A. – Bardzo ważnym czynnikiem decydującym o otwarciu naszego sklepu w Cracovia Outlet jest też lokalizacja. Liczymy na to, że usytuowane obiektu w miejscu korzystnie skomunikowanym z miastem oraz bardzo dobrze połączonym z autostradą A4 i drogą ekspresową S7 wpłynie na liczbę odwiedzających. Dodatkowo umiejscowienie centrum na terenie dużego kompleksu handlowego umożliwi klientom wygodne korzystanie z różnorodnej gamy asortymentowej i wpłynie na rotację klientów, co wzmocni frekwencję w centrum outlet – wyjaśnia.

Cracovia Outlet powstanie na obszarze 15 ha kompleksu handlowego

Cracovia Outlet to nowoczesne centrum outletowe powstające w centralnej części Krakowa w ramach kompleksu handlowego typu mixed-use. Bardzo dobre połączenie z autostradą A4 i drogą ekspresową S7 sprawia, że zakupy będą mogły tu robić także osoby spoza aglomeracji krakowskiej. Nowoczesna architektura obiektu pozostaje w zgodzie z dynamicznie rozwijającymi się w okolicy inwestycjami mieszkaniowymi. Oprócz pokaźnej powierzchni oraz imponującej oferty atutem centrum Cracovia Outlet jest jego zlokalizowanie w ramach powstającego na obszarze 15 ha kompleksu handlowego o łącznej powierzchni 60 tys. mkw., w skład którego wejdą również 2 parki handlowe Atut z ofertą spożywczą, wyposażenia wnętrz i popularnymi dyskontami. Dodatkowym walorem lokalizacji jest sąsiedztwo innych centrów handlowych i targowo-kongresowych. Na klientów czekać będzie około 2 tys. miejsc parkingowych. Otwarcie centrum Cracovia Outlet wraz z całym kompleksem handlowym typu mixed-use zaplanowano na pierwszą połowę 2021 roku.

KG Group S.A. to holding spółek, których główny cel stanowi ogólnopolska działalność deweloperska w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Atutem firmy jest wyjątkowe połączenie wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, znajomości lokalnego rynku krakowskiego, zamiłowania do tego rynku, a także entuzjazmu, z którym KG Group, jako dynamicznie rozwijający się podmiot gospodarczy, podchodzi do tworzenia nowych obiektów komercyjnych. Grupa zrealizowała już projekty lokalnych centrów handlowych Atut – sześć obiektów pod wspólnym szyldem działa w Krakowie (Atuty Złocień, Ruczaj i Grażyny), Węgrzcach koło Krakowa oraz w Pruszkowie i w Bełchatowie. Planowane są też kolejne inwestycje na terenie Krakowa: Atut Bielany, Atut Kraków przy ul. Nowohuckiej oraz obiekty w Wieliczce i Suchej Beskidzkiej.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od ponad 15 lat świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Grupa BOIG to spółki, które świadczą wyspecjalizowane usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.