Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

25 września widzimy się na After Party

W ostatnią środę września rusza największe wydarzenie w branży centrów handlowych. Shopping Center Forum to targi, konferencje i huczna zabawa. Na SCF After Party, które będzie fantastycznym zwieńczeniem pierwszego dnia SCF, zaprasza Helios – właściciel największej sieci kin w Polsce.

Wszyscy uczestnicy targów, którzy zakupią karty VIP będą mieli okazję spotkać się 25 września 2019 r. w mniej formalnej atmosferze w Space Club przy ulicy Kolejowej 37/39 w Warszawie. W tym spektakularnym wieczorze udział weźmie nawet 900 osób.

W ramach Shopping Center Forum 2019 CEE odbędzie się After Party, które będzie doskonałym miejscem do kontynuowania rozmów biznesowych rozpoczętych na Forum i zabawy w doborowym towarzystwie. Impreza odbędzie się w Space Club, czyli miejscu z ponad 100 letnią historią. Tego wieczoru na Gości VIP, w industrialnych wnętrzach dawnej odlewni metali kolorowych, czekać będzie wiele atrakcji okraszonych doskonałymi potrawami i ciekawą oprawą muzyczną. After Party rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do późnych godzin nocnych.

Już teraz firma Helios, wyłączny Partner After Party SCF 2019 CEE, zaprasza na doskonałą zabawę w Space Club. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A. Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 47 kinami mającymi łącznie 269 ekranów i ponad 52 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Dwa dni targów i konferencji

Shopping Center Forum 2019, czyli największe spotkaniem rynku centrów handlowych w regionie CEE odbędzie się 25-26 września br. w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie. W Forum weźmie udział ponad 1,8 tys. uczestników, w tym ok. 500 przedstawicieli sieci handlowych. Blisko 80 wystawców i partnerów zaprezentuje ponad 400 projektów. SCF 2019 CEE to także Welcome Mixer i After Party, w którym podczas poprzedniej edycji wzięło udział ponad 800 osób.

Poza funkcją targową i biznesową, Shopping Center Forum to także miejsce wymiany doświadczeń i budowania wiedzy na temat najnowszych trendów w branży retail. Przez dwa dni duża multimedialna scena oddana będzie w ręce partnerów merytorycznych, którzy przedstawią najnowsze trendy, raporty i analizy rynku. Wysokiej jakości kontent merytoryczny zapewnią m.in.: Colliers, TREI, Apsys, Savills, Metro Properties, Plus Energia, UPS, MK Illumination. Najważniejsza data dla rynku retail