MediaMarkt w Łodzi w nowej odsłonie

MediaMarkt w Łodzi w CH M1 został gruntownie przebudowany. Sklep od teraz zaprasza do nowej, gruntownie przebudowanej przestrzeni handlowej.

Nowa przestrzeń handlowa została zaaranżowana tak, aby ułatwić odwiedzającym zapoznanie się z najnowszymi urządzeniami i ich funkcjami.

– Branża RTV/AGD jest jedną z podlegających najbardziej dynamicznym zmianom, co wiąże się z postępującą cyfryzacją wszystkich dziedzin życia. Pojawiają się coraz bardziej zaawansowane produkty, a innowacyjne rozwiązania zyskują rosnącą popularność. Coraz chętniej korzystamy z technologii na co dzień, nie boimy się testować nowinek. Unowocześniony sklep będzie teraz jeszcze lepiej odpowiadał na te właśnie potrzeby współczesnych konsumentów – mówi Gregor Nawrath, COO MediaMarktSaturn Polska.

O MediaMarkt

MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się przewodnikiem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie. Marka stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na platformie internetowej mediamarkt.pl.

Przypomnijmy, niemiecka firma Ceconomy, do której należą sieci Media Markt i Saturn, zanotowała w II kwartale bieżącego roku finansowego globalny spadek obrotów. Wyniosły one 5 mld euro. Wskaźnik EBITDA wyniósł w tym okresie 80 mln euro, 2 mln mniej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. Jak podała spółka w komunikacie, globalne obroty spadły w tym okresie o 1,1 proc. Jako główną przyczynę podano niekorzystne kursy walut oraz fakt, że okres Świąt Wielkanocnych charakteryzujący się wysoką sprzedażą przypadł w tym roku na III kwartał.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl