Tom Tailor wybiera Galerię Północną

Do grona najemców Galerii Północnej dołączył właśnie Tom Tailor – niemiecka firma odzieżowa o mocnej pozycji na światowym rynku mody. To już czwarta lokalizacja sklepu w Warszawie, na którą postawiła marka. Nowy salon znajduje się na pierwszym piętrze galerii w lokalu o powierzchni ponad 450 mkw.

Marka Tom Tailor obecna jest już w 10 polskich miastach. Jej sklepy znajdują się: w Gdyni, Krakowie, Warszawie, Żyrardowie, Gdańsku, Białymstoku, Piasecznie, Sosnowcu, Łodzi oraz Wrocławiu. Nowy salon marki został otwarty na pierwszym piętrze warszawskiej Galerii Północnej w pobliżu Motylarni. W jej ofercie dominuje wysokiej jakości odzież casualowa zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W kolekcji damskiej do wyboru są między innymi luźnego kroju sukienki, bluzki, koszulki oraz okrycia wierzchnie. Nie brakuje też wygodnych jeansów czy spodni materiałowych o różnych krojach i długościach. Nie mniejszy asortyment odzieży jest również w dziale męskim. Kolekcje obfitują w różnego rodzaju T-shirty, spodnie, koszule i koszulki polo, a także wiele innych propozycji na każdą porę roku.

– Sieć sklepów Tom Tailor w Polsce cały czas się rozrasta. Cieszymy się, że Galeria Północna została wybrana na czwartą lokalizację sklepu w Warszawie. Kolejna znana marka odzieżowa uzupełni nasz asortyment o wyjątkowe kolekcje ubrań, które z pewnością spotkają się z zainteresowaniem osób ceniących w modzie styl i wygodę. Wierzymy, że bogata oferta sklepu oraz fachowa obsługa przyciągną do Galerii Północnej wielbicieli mody oraz osoby poszukujące wysokiej jakości ubrań i akcesoriów – powiedział Jarosław Tutaj, Head of Retail Leasing GTC.

Firma GTC jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE.

Międzynarodowa sieć Tom Tailor

Tom Tailor Group to międzynarodowa firma modowa, która koncentruje się na sprzedaży odzieży codziennej w średnim segmencie cenowym. Portfolio produktów uzupełnia szeroka gama modnych akcesoriów. Firma Tom Tailor jest obecna w ponad 32 krajach. Posiada 454 sklepy własne, 185 sklepów franczyzowych, 2541 wysp shop in shop oraz 7393 punkty sprzedaży. Kolekcje marki są również dostępne w sklepie internetowym.

Liczni najemcy w Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza nowoczesna galeria handlowa oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 tys. mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni.

Od kwietnia 2019 roku w ogrodzie na dachu działa pierwsza w Polsce tężnia solankowa w galerii handlowej. Na początku trzeciego kwartału oferta rekreacyjna centrum została również wzbogacona o pierwszą Motylarnię na Mazowszu. Obiekt spełnia także najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza międzynarodowa certyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, klub fitness Calypso oraz 2 000 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, RTV EURO AGD, Media Expert, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl