Crocs z salonem firmowym w Manufakturze

Jedna z najbardziej znanych i największych firm obuwniczych świata dołączyła do grona najemców Manufaktury w Łodzi.  Salon firmowy Crocs znakomicie uzupełnił bogatą ofertę obuwniczą, na którą składa się z blisko dwudziestu najemców z tej branży.

Zarządcą obiektu jest Apsys, który jest Partnerem merytorycznym i wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

Popularność marki Crocs

Uwielbiają je lekarze, personel medyczny, ogrodnicy, a także mamy małych dzieci. Świetnie sprawdzają się podczas egzotycznych wakacji na kamienistych plażach – w takich okolicznościach zresztą powstała marka Crocs: trzech przyjaciół z Kolorado popłynęło na Karaiby. Podczas wyprawy byli zmuszeni do zakupu sklejonej pianki, która posłużyła im jako obuwie. Fakt ten zainspirował ich do otwarcia biznesu skupionego wokół pomysłów na wykorzystanie pianki. Powstała w 2002 roku firma, zawojowała cały świat sprzedając 300 milionów par butów na każdym kontynencie.

Od kilku tygodni bogatą ofertę marki Crocs poznają także goście Manufaktury. – To kolejna, bardzo znana marka, oferująca produkty wysokiej jakości, która dołącza do portfolio Manufaktury. Nasi goście, ludzie otwarci na świat, dużo podróżujący, żyjący aktywnie, z pewnością docenią ofertę sklepu firmowego Crocs – tłumaczy Agnieszka Mikurenda, Tenants Relations Manager Manufaktury.

Salon zlokalizowany na piętrze galerii handlowej nie jest typowym sklepem obuwniczym, zwłaszcza w kontekście ekspozycji produktów. – Od góry do dołu, od lewej do prawej klient widzi nasz produkt i to we wszystkich możliwych wariantach kolorystycznych. To sprawia, że wnętrze jest bardzo przyjazne i miłe dla oka, a nasi klienci czują się dzięki temu swobodnie i pozytywnie – informuje Ewa Zagórska, Retail Director z firmy Intersocks, dystrybutora marki Crocs w rejonie CEE. Zapytana o wybór Manufaktury, odpowiada: – Świetna lokalizacja, niesamowita infrastruktura całego obiektu oraz organizacja i wygląd samego centrum handlowego to czynniki, które wpłynęły na decyzję o otwarciu salonu w Manufakturze – mówi Ewa Zagórska. – Nasze przewidywania okazały się nad wyraz trafne. Pierwsze tygodnie działalności sklepu przyniosły oczekiwany efekt – daliśmy możliwość kupna butów Crocs tym, którzy już nas znali, ale nie mieli okazji dokonać zakupy w sklepie conceptowym, oraz pozyskaliśmy kolejnych stałych klientów – dodaje.

Portfolio Apsys

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.