Jysk i Media Expert wynajęły powierzchnię w Stop Shop Siedlce

Immofinanz, właściciel czołowej europejskiej marki parków handlowych Stop Shop, podpisał dwie znaczące umowy najmu dotyczące realizowanego aktualnie projektu tego typu w Siedlcach, na łącznie ponad 2 tys. mkw.  Dotyczą one marek Jysk oraz Media Expert. Siedlecki Stop Shop z łącznie ponad 14 tys. mkw. pod wynajem to aktualnie największy „retailowy” projekt deweloperski firmy w Polsce, a po jego wybudowaniu będzie też największym parkiem handlowym pod marką Stop Shop w portfelu Immofinanz na terenie kraju.

Wszystkie projekty Immofinanz zostaną zaprezentowane podczasShopping Center Forum 2019 CEE.

Jysk to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia wnętrz. Grupa JYSK obejmuje obecnie 2,8 tys. sklepów w 52 krajach na całym świecie. W Stop Shop Siedlce marka zaprezentuje swoją szeroką ofertę na powierzchni ponad 1,2 tys. mkw.

Bogatsza oferta Stop Shop

Przyszli klienci Stop Shop Siedlce będą mogli również skorzystać z oferty jednego z największych graczy na polskim rynku sprzętu AGD i elektroniki użytkowej – Media Expert, który podpisał umowę na wynajem w tym projekcie na 800 mkw.

– Jednym z naszych kluczowych celów jest zaoferowanie przyszłym klientom Stop Shop Siedlce możliwe różnorodnego mix-u najemców. Stąd cieszy nas fakt, że podpisujemy kolejne umowy z najemcami reprezentującymi tak uzupełniające się ze sobą oferty – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz . – Czym bardziej zaawansowane stają się prace budowlane przy naszym obiekcie, tym mniej dostępnych przestrzeni w nim pozostaje, a kolejne negocjacje z sukcesem finalizujemy. Podpisane właśnie umowy są tego kolejnym dowodem – dodała.

Stop Shop Siedlce powstaje bezpośrednio przy obwodnicy Siedlec, przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 2 z ulicą Łukowską. W jego skład wejdą łącznie 24 sklepy rozlokowane na powierzchni ponad 14 tys. mkw. Łączny zasięg Stop Shop Siedlce oszacowano na 175.000 osób, co oznacza, że tylu klientów będzie mogło dotrzeć do nowego parku handlowego w przeciągu 30 minut jazdy samochodem.

Ponad 220 nieruchomości w portfelu

Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Marki handlowe Stop Shop, VIVO! oraz marka biurowa myhive stanowią kluczowy obszar dla tych aktywności i odzwierciedlają koncentrację na wysokiej jakości usługach. Firma posiada portfel o wartości około 4,3 mld euro obejmujący ponad 220 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl