Capital Park: Royal Wilanów przyciąga najemców

Powierzchnia handlowa Royal Wilanów cieszy się niezmiennie dużą popularnością wśród najemców. Wskaźnik wynajmu obiektu utrzymuje się na poziomie 100 proc. Właścicielem Royal Wilanów jest Capital Park, wystawca jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE.

Royal Wilanów to nowoczesny, bogaty w proekologiczne rozwiązania budynek, łączący blisko 30 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A+ z 7 tys. mkw. części handlowo-usługowo-
gastronomicznej, zlokalizowany przy ul. Klimczaka, naprzeciwko urzędu dzielnicy Wilanów. Od otwarcia w 2015 roku Royal Wilanów nieustająco utrzymuje wysoki poziom najmu – pod koniec 2018 roku wskaźnik obłożenia dla obu części – zarówno biurowej, jak i handlowej, wynosił 95 proc. Obecnie powierzchnia handlowa jest w pełni wynajęta, a lista najemców chcących otworzyć tu swój lokal cały czas się powiększa. Przestrzeń biurowa jest wynajęta w 96 proc.

Budynek Royal Wilanów jest komfortowym, bogatym w różnorodne udogodnienia środowiskiem pracy, w którym można zrobić zakupy, zjeść posiłek, ciekawie spędzić czas oraz załatwić większość codziennych spraw. To sprawia, że z infrastruktury i oferty obiektu korzystają chętnie również mieszkańcy okolicznych osiedli, dla których Royal Wilanów pełni funkcję lokalnego, dzielnicowego placu i miejsca spotkań.

– Royal Wilanów to jeden z wzorcowych przykładów zarządzania nieruchomością w naszym autorskim standardzie Biuro+, który zakłada kreatywne podejście do asset managementu, implementację rozwiązań przyjaznych środowisku, wspieranie proekologicznych postaw i promocję sportu oraz sztuki. Komplementarny miks handlu, usług, gastronomii i rozrywki sprawia, że z naszej oferty korzystają nie tylko pracownicy części biurowej, ale także lokalna społeczność Wilanowa i okolic. Najemcy wiedzą, że Royal Wilanów to miejsce, w którym warto zaistnieć, i mimo stuprocentowego obłożenia powierzchni handlowej lista chętnych do podjęcia z nami współpracy nie maleje. To zainteresowanie dodatkowo umacnia fakt, że rokrocznie w badaniu satysfakcji najemców zespół zarządzający Royal Wilanów otrzymuje bardzo wysokie noty. Dlatego też jeśli koncept jest ciekawy i uzupełnia naszą dotychczasową ofertę, decydujemy się na uruchomienie na terenie obiektu sklepów w formie pop-up – mówi Kinga Nowakowska, Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjna Grupy Capital Park.

Bogaty tenant mix

Do głównych najemców Royal Wilanów należą m.in. pierwsza w Polsce kawiarnia i sklepik Healthy Store by Ann, Nike Forpro, La Millou, Bang & Olufsen, Adventure Sports, market Carrefour, centrum medyczne oraz apteka Medicover. Na terenie obiektu działa kilkanaście konceptów gastronomicznych, m.in. Bistro Royal, Kuchnia Otwarta, Trattoria Rucola, Green Caffe Nero, Nama Sushi czy Pinsa. Klienci mogą korzystać z licznych punktów usługowych, m.in. kwiaciarni, poczty, kantoru, biura podróży, wypożyczalni aut, myjni samochodowej oraz salonów kosmetycznych, fryzjerskich i barbera. Mogą także poćwiczyć w klubie fitness Artis lub na zewnętrznej siłowni, skorzystać z warsztatów kulinarnych w studio Cook Story by Samsung, pograć w minigolfa czy koszykówkę. Obiekt posiada także szereg udogodnień przyjaznych rowerzystom – m.in. dedykowane miejsca postojowe, prysznice czy stację naprawy jednośladów. Pracownicy mogą korzystać z shuttle busa, platformy carsharingowej oraz wypożyczalni hulajnóg elektrycznych i skuterów.

Capital Park jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE

Capital Park jest doświadczoną i uznaną firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od grudnia 2013 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, obejmujący przede wszystkim takie aktywa jak Eurocentrum Office Complex czy Royal Wilanów oraz jest w trakcie rewitalizacji flagowego projektu wielofunkcyjnego w centrum Warszawy – dawnej fabryki Norblina. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 304 tys.  mkw. i wartości rynkowej 2,6 mld zł, z czego 78 proc. stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie – najbardziej perspektywicznym rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl