SCF 2019: program Forum naszpikowany ekspertami branży retail

Jakie wyzwania stoją przed sektorem handlowym w Polsce i Europie? Jak zoptymalizować koszty logistyki i energii elektrycznej? W jakim kierunku podążają nowe trendy w przestrzeni F&B? – to tylko niektóre z wielu pytań, na które odpowiedzą eksperci jesiennej edycji Shopping Center Forum.

Podczas wrześniowych targów Shopping Center Forum 2019 CEE Exhibition & Conference, które odbędą się w dniach 25-26 września w Warszawie, prezentacje i panele dyskusyjne będą prowadzone z udziałem licznych międzynarodowych ekspertów rynku centrów handlowych. Gospodarzami programu merytorycznego tej edycji Forum są m.in. Colliers, Trei Real Estate, Savills, UPS, Mk Illumination, Apsys, Metro Proporties, czy Plus Energia.

Dwa dni prezentacji i paneli dyskusyjnych

Gościem specjalnym jesiennej edycji SCF 2019 CEE będzie Pepijn Morshuis, CEO Trei Real Estate. Jego wystąpienie dotyczące horyzontów rozwoju rynku retail w perspektywie najbliższych 10 lat, będzie oficjalnym otwarciem konferencyjnej części Forum.

Przewodnim tematem tegorocznej konferencji będzie m.in. poszukiwanie ścieżek rozwoju rynku nowoczesnego handlu detalicznego w obliczu zmieniających się oczekiwań klientów, rosnące znaczenie sektora F&B i stref gastronomicznych, a także kwestie związane z nowymi technologiami, logistyką, czy najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Wśród zaproszonych gości będą nie tylko czołowe postacie polskiego rynku retail, ale również eksperci z zagranicy m.in. z Niemiec i Włoch.

Szczegóły programu Shopping Center Forum 2019 CEE Exhibition & Conference można znaleźć TUTAJ.

Największe wydarzenie w regionie CEE

Shopping Center Forum 2019, czyli największe spotkaniem rynku centrów handlowych w regionie CEE, odbędzie się 25-26 września br. w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie. W Forum weźmie udział ponad 1,8 tys. uczestników, w tym ok. 500 przedstawicieli sieci handlowych. Blisko 80 wystawców i partnerów zaprezentuje ponad 400 projektów. SCF 2019 CEE to także Welcome Mixer i After Party, w którym podczas poprzedniej edycji wzięło udział ponad 800 osób.

Poza funkcją targową i biznesową, Shopping Center Forum to także miejsce wymiany doświadczeń i budowania wiedzy na temat najnowszych trendów w branży retail. Przez dwa dni duża multimedialna scena oddana będzie w ręce partnerów merytorycznych, którzy przedstawią najnowsze trendy, raporty i analizy rynku. Wysokiej jakości kontent merytoryczny zapewnią m.in.: Colliers, TREI, Apsys, Savills, Metro Properties, Plus Energia, UPS, czy MK Illumination.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top