Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

SCF 2019: pozostał miesiąc do najważniejszego spotkania rynku centrów handlowych w regionie CEE

25 września 2019 roku rusza jesienna edycja Shopping Center Forum. W wydarzeniu wezmą udział wszyscy przedstawiciele branży centrów handlowych nie tylko z Polski, ale także z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Tylko do końca tego tygodnia karty wstępu na SCF 2019 można kupić jeszcze w promocyjnej cenie.

O skali jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 świadczą fakty. Wśród ponad 1,8 tys. uczestników – deweloperów, najemców (ok. 500 brandów), firm doradczych i usługowych –  liczne grono będą stanowili także goście z zagranicy. Łącznie do obejrzenia będzie ok. 350 projektów, istniejących, będących w budowie, oraz tych dopiero planowanych. Na Forum obecni będą również przedstawiciele zarządów i osób odpowiedzialnych za ekspansję około 500 największych marek i sieci handlowych w naszej części Europy.

Shopping Center Forum 2019 to nie tylko największe w tym regionie Europy targi branży nieruchomości komercyjnych, ale również część konferencyjna. Przewodnim tematem tegorocznej konferencji będzie: Europa wspólnych doświadczeń – analiza porównawcza: rynek centrów handlowych z perspektywy Polski, Niemiec i Włoch.

Partnerzy merytoryczni i gastronomiczni Forum

Partnerzy merytoryczni Forum wskażą m.in. jakie wyzwania stoją przed sektorem handlowym, jak w świecie współczesnego handlu budować wartość nieruchomości, tak by przyciągała ona klientów i stanowiła atrakcyjny produkt na rynku inwestycyjnym, opowiedzą o najemcach przyszłości, a także o warunkach rozwoju przestrzeni gastronomicznych w centrach handlowych, obiektach mix-used i na ulicach handlowych.

W tegorocznej edycji Forum partnerstwo merytoryczne wydarzenia zapewni aż 10 firm – Apsys, Colliers, Savills, Trei, Metro Properties, Plus Energia, UPS, MK Illumination, MąkaSojka oraz Marro. Partnerami międzynarodowymi Forum są Eurelia i Procos, a partnerami smyczy ShopperTrak. Tegoroczną edycję tradycyjnie rozpocznie Welcome Mixer, którego partnerem jest firma BOIG. Z kolei After Party odbędzie się pod patronatem sieci kin Helios.

Największą nowością podczas tej edycji Forum będzie liczba partnerów gastronomicznych SCF. Rekordowo partnerami gastronomicznymi Forum jest ponad 20 sieci gastronomicznych. Wszystkie one zapewnią gościom podczas Forum pełne wyżywienie.

Oczywiście Forum to także część targowa, którą zaaranżują stoiska ok. 60 wystawców. Pełna lista wystawców TUTAJ

Biznes i rozrywka

Tradycyjnie już Shopping Center Forum rozpocznie się od Welcome Mixera, który odbędzie się 24 września wieczorem w restauracji Izumi Sushi w Warszawie. Natomiast 25 września, po pierwszym dniu Forum, odbędzie się After Party. W imprezie weźmie udział około 600 osób – uczestników VIP. Start już o godz. 19.00 w Space Club, przy ul. Kolejowej 37/39, w Warszawi. Gospodarzem wieczoru jest Helios.