Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

W.Kruk powiększył swój lokal w Cuprum Arena w Lubinie

W lipcu 2019 w Cuprum Arena w Lubinie otworzył się w nowej lokalizacji i w najnowszym koncepcie salon W.Kruk. Najstarsza jubilerska firma w Polsce stawia na najważniejsze ośrodki i lokalizacje premium, dlatego nie dziwi fakt, że Zarząd W.Kruk zdecydował się na większy lokal i topowe umiejscowienie butiku w największej galerii regionu Zagłębia Miedziowego.

Aktualnie salon W.Kruk znajduje się na poziomie 0 w prestiżowej lokalizacji – w Atrium.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Nowa odsłona salonu W.Kruk jest luksusowa, ale też bardzo przyjazna. Klienci znajdą tu nie tylko bogaty wybór biżuterii srebrnej i złotej, ale również szeroki asortyment zegarków najlepszych szwajcarskich marek, obrączek oraz akcesoriów poza jubilerskich, takich jak skórzane torebki, jedwabne chusty, czy okulary przeciwsłoneczne.

Szeroka oferta i silna pozycja Cuprum Arena

Dobre wyniki sprzedaży oraz stale rosnący footfall w Cuprum Arena motywują najemców do nowych otwarć oraz remontów lokali. W nowych odsłonach pokazały się tutaj już: Rossmann, Diverse, Intimissimi, Vision Express, Douglas, Calzedonia, Home & You oraz Gatta.  Oferta centrum handlowego stale ewoluuje, dopasowując się do rosnących oczekiwań mieszkańców regionu. Już niebawem zadebiutują tutaj dwa topowe brandy.

Cuprum Arena jest wielofunkcyjnym centrum o powierzchni najmu 34 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 130 lokali w tym między innymi takie marki, jak: eobuwie.pl, Media Markt, CCC, Helios, Reserved, Guess, Medicine, Douglas, Sephora, operator spożywczy Lidl. To największa galeria handlowa w całym regionie Zagłębia Miedziowego.