Carrefour kończy jedną rozbudowę i przystępuje do kolejnej

Carrefour Polska, właściciel i zarządca Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu, zakończył rozbudowę obiektu i przekazał powierzchnie najemcom do adaptacji. Otwarcie nowej części zaplanowane jest na przełom trzeciego i czwartego kwartału 2019 r. Kontynuując inwestycje w posiadane portfolio galerii handlowych, Carrefour rozpoczyna proces rozbudowy galerii Sonata Park w Sochaczewie, która rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Carrefour Polska od 2014 r. realizuje przyjętą strategię modernizacji należących do niego obiektów. Do tej pory zmodernizowano już 21 obiektów, co przyczyniło się do odświeżenia i uatrakcyjnienia portfolio sieci. Carrefour jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019.

Więcej powierzchni w Galerii Słowiańska w Zgorzelcu

Galeria Słowiańska w Zgorzelcu w wyniku inwestycji zyskała około 3 tys. mkw. dodatkowej powierzchni handlowej. Rozbudowie towarzyszył proces rekomercjalizacji, który wzmacnia ofertę handlową obiektu. Otwarcie nowej części zaplanowane jest na przełom trzeciego i czwartego kwartału 2019 r.

Lokalizacja Galerii Słowiańskiej, a także koncepcja handlowa obiektu czynią z niej popularny i doceniany obiekt dla mieszkańców Zgorzelca i okolic oraz jedno z najsilniejszych centrów handlowych należących do Carrefour Polska. Rozbudowa Galerii Słowiańskiej to część konsekwentnie realizowanej przez Carrefour Polska strategii modernizacji posiadanych w portfelu spółki aktywów.

– Sukces poprzedniego remodelingu Galerii Słowiańskiej utwierdził nas w decyzji o rozbudowie tego ważnego dla nas obiektu – mówi Ewa Karska, Dyrektor Działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska. – Już wkrótce nasi klienci będą mogli skorzystać z jeszcze ciekawszej, różnorodnej oferty galerii – dodaje Karska.

Kończąc zaplanowany remodeling Galerii Słowiańskiej, Carrefour Polska utrzymuje tempo zmian. W odpowiedzi na ewoluującą rolę centrów handlowych oraz wciąż zmieniające się potrzeby konsumentów i ich styl życia, firma podjęła decyzję o rozbudowie Centrum Handlowego Sonata Park w Sochaczewie.

Kolejne projekty Carrefour

Ten cieszący się dużym zainteresowaniem ze strony najemców obiekt zyska po rozbudowie około 4300 mkw. dodatkowej powierzchni handlowej. Sonata Park poszerzy swoją ofertę handlową i jednocześnie ugruntuje swoją pozycję na mapie handlowej regionu. W najbliższym czasie Carrefour skoncentruje swoje działania na doborze jak najatrakcyjniejszego mixu najemców dla tego obiektu, aby zapewnić klientom szeroki wachlarz oferty handlowo-usługowej.

– Galeria Sonata Park to jedna z naszych największych inwestycji handlowych w 2014 roku. Jej otwarcie pokazało, jak bardzo była potrzebna lokalnej społeczności. Z uwagi na ogromny potencjał tego obiektu, po pięciu latach funkcjonowania, zdecydowaliśmy się na jego rozbudowę i rozszerzenie oferty – mówi Ewa Karska. – Polacy coraz większą wagę przywiązują do możliwości połączenia szybkich i satysfakcjonujących zakupów z ofertą nowoczesnych usług w jednym miejscu. Rozbudowywane i modernizowane obiekty dają większe możliwości zaaranżowania przestrzeni oraz stworzenia oferty odpowiadającej tym aktualnym trendom i stylowi życia – podsumowuje Karska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl