Oferta Centrum Serenada już dostępna w aplikacji goodie

Już od 22 sierpnia w aplikacji goodie jest dostępna karta rabatowa Centrum Serenada. To świetna propozycja dla miłośników promocji. W aplikacji dostępne są aktualne kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe. Od teraz, również klienci krakowskiej Serenady, będą mieli okazję, aby skorzystać z rabatów oferowanych przez Centrum.

Aplikacja goodie zbiera wszystkie oferty sklepów internetowych, stacjonarnych oraz galerii handlowych. Bywa niezwykle pomocna, gdy chcemy znaleźć konkretny produkt np. w gazetce z promocjami ulubionego sklepu, ponieważ wyszukuje najkorzystniejsze opcje porównując oferty różnych podmiotów. W aplikacji znajduje się również oferta lokali gastronomicznych i restauracji proponujących zniżki dla swoich klientów. Poprzez zastosowanie mapy, klient może zlokalizować najbliższe miejsce oferujące promocję, z której chciałby skorzystać.

Od teraz, w aplikacji jest również dostępna Karta rabatowa Serenady, która oferuje dodatkowe zniżki z oferty Centrum. Aby być na bieżąco z ofertą Centrum Serenada wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień „push”, które poinformują o nowościach. Korzystanie z kuponów rabatowych, gazetek i wszystkich promocji z goodie jest bardzo wygodne, łatwe i bezpłatne.

Aby korzystać z aplikacji należy ściągnąć ją na swój telefon lub wejść na stronę www.goodie.pl

Centrum Serenada przyciąga wyjątkową ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

42 tys. mkw. GLA w Serenadzie

Krakowskie Centrum Serenada zostało otwarte 27 października 2017 roku. Na powierzchni 42 tys. mkw, na trzech poziomach znajduje się 160 sklepów i punktów usługowych. Dziś Serenada to przede wszystkim centrum modowe, aż 70 proc. najemców reprezentuje segment fashion.

Obiekt należy do Mayland i zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.