Galeria Malta stawia na rozrywkę na najwyższym poziomie

Multikino w Galerii Malta przeszło przemianę – od połowy sierpnia do dyspozycji klientów są sale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i rozkładane fotele. Nowa strategia rozwoju oraz zmiany wdrażane przez Galerię Malta są doceniane przez najemców centrum – dostrzegają oni potencjał Malty, jej strategiczne położenie oraz znaczenie właściwego, zróżnicowanego portfolio najemców. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu Galerii Malta i obecnych w niej marek, obiekt ten zyska zupełnie nowe oblicze, zmieni swoje funkcje, a docelowo – stanie się miejscem wypoczynku, rozrywki i zakupów. Zarządcą obiektu jest Sierra Balmain – wystawca Shopping Center Forum 2019 CEE.

Na drugim piętrze Galerii Malta rządzić będzie oferta rozrywkowa. To tu znalazły się już m.in. koncept kreatywny Lider Plac Zabaw, dwa escape roomy, kluby fitness i squasha, jak również sieć Multikino, której w połowie sierpnia 10 sal zostało wyposażonych w rozkładane fotele.

– Żyjemy w czasach, w których oglądanie filmów w kinie wchodzi w zupełnie nowy wymiar – mówi Tomasz Zawistowski, dyrektor Multikina Malta. – Cieszymy się, że w Multikinie podążamy za nowoczesnymi trendami. Oferujemy naszym widzom najnowocześniejsze na polskim rynku elektrycznie sterowane fotele. Dzięki nim widz może poczuć się… jak w domu na kanapie – przy zdecydowanie lepszych niż domowe warunkach dźwięku i obrazu – dodaje.

Zastosowane w Multikinie Malta nowoczesne fotele SuperVIP dają klientom możliwość wyboru pozycji oglądania i jej swobodnej zmiany. Przy użyciu odpowiedniego przycisku, widz sam reguluje położenie oparcia. Siedziska są szersze, wygodniejsze, wykonane z miękkiej skóry, co jeszcze bardziej wpływa na komfort podczas oglądania.

– Pragniemy, by klienci Galerii Malta traktowali nasze centrum jako naturalne przedłużenie okolicznych terenów rekreacyjnych i również u nas spędzali swój wolny czas, dlatego w procesie remodelingu zadbamy o każdy szczegół i na nowo zdefiniujemy funkcje centrum. Sądzę, że odnowione, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt Multikino będzie jednym z magnesów, przyciągających do zmodernizowanej Galerii Malta – komentuje Lech Polański, dyrektor centrum.

Galerią Malta zarządza Sierra Balmain

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu, zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 tys. mkw. powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, H&M, New Yorker, a wkrótce także Pepco. W ofercie Galerii dominują polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium.

Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: całkowicie zmodernizowane 10-salowe Multikino z ekranami premium, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness i Lider Plac Zabaw. Ofertę centrum uzupełni niebawem operator medyczny – enel-med.

Zmiany zachodzące w Galerii Malta mają na celu wypracowanie nowego formatu miejsca, gdzie dotychczasowe funkcje centrum harmonijnie łączą się z zaletami unikalnego położenia obiektu nad Maltą. Wypoczynek, rozrywka, wspólne spędzanie czasu to wartości ważne dla klientów Galerii Malta.

Sierra Balmain jest niezależną firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, koncentrującą się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług w ramach rynku nieruchomości komercyjnych, obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, przemysłowe oraz obiekty handlowe, zarządzanie nieruchomościami, jak i doradztwo w zakresie transakcji na rynku inwestycyjnym.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.