Salon Empik w Bielsku-Białej zamienił się w Future Store

Na mapie Polski rośnie liczba salonów sieci Empik, otwartych w nowej koncepcji Future Store. Oznacza to nie tylko bardziej nowoczesne wnętrza, ale również wprowadzenie szeregu technologicznych udogodnień. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej ułatwić klientom zakupy. Na tę listę właśnie został wpisany nowo wyremontowany salon znajdujący się w galerii handlowej Sfera w Bielsku-Białej przy ulicy Mostowej 5. Otwarcie odbyło się w sobotę, 24 sierpnia.

Nowy typ salonów sieci Empik, czyli Future Store, oferuje klientom szereg udogodnień, dzięki którym z łatwością odnajdą oni to, czego aktualnie potrzebują oraz będą czerpać jeszcze więcej przyjemności z zakupów. Sercem każdego z takich miejsc są ogromne ekrany umiejscowione w centralnym punkcie salonu. Dodatkowo, wsparciem dla klientów jest interaktywne urządzenie multimedialne, dzięki któremu można wyszukać interesujący nas produkt. Z pomocą specjalnie wygenerowanej mapki, skieruje nas ono w konkretne miejsce, abyśmy szybko mogli odnaleźć upatrzony przez nas przedmiot. Ponadto, produkty zostaną wyeksponowane na specjalnych regałach i stołach.

Empik Future Store zajmuje powierzchnię 839 mkw.

Takich rozwiązań nie zabrakło również w nowo wyremontowanym salonie sieci Empik, znajdującym się w galerii Sfera – jednym z największych miejsc handlowo-usługowych w mieście. Na powierzchni 839 mkw. znajdują się wszystkie interesujące klientów kategorie, takie jak prasa, książki, muzyka czy artykuły papiernicze. Salon usytuowany jest na parterze w galerii II.

Ostatnio, podobne zmiany przeszedł sklep stacjonarny znajdujący się w Galerii Rzeszów (City), zamieniając się także w salon typu Future Store. Otwarte zostały również punkty w Jarosławiu, Pułtusku, a z końcem sierpnia do tej listy dołączą: Rawicz oraz Częstochowa – Empik o powierzchni 288 mkw. zostanie otwarty przy ul. L. Okulickiego.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl