W łódzkim Tulipanie otwarto sklep Mania Spania

W łódzkim Centrum Handlowym Tulipan trwa sezon na otwarcia nowych sklepów. W sierpniu w obiekcie pojawił się salon z łóżkami i materacami Mania Spania.Zarządcą CH Tulipan jest firma Apsys Polska, partner i wystawca jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE.

– Od teraz nasi klienci  mogą podczas zakupów w naszym Centrum wyposażyć swoją sypialnię od A do Z. Obecność Manii Spania znacznie rozszerzyła asortyment artykułów dla domu – mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektorka Centrum Handlowego Tulipan.

Mania Spania poszerzyła ofertę Centrum w kategorii „dom i wystrój wnętrz”. W sklepie o powierzchni 250 mkw. klienci znajdą wysokiej jakości materace. W salonie Mania Spania można zamówić łóżko, wybierając spośród prawie 100 modeli łóżek tapicerowanych oraz drewnianych, dobierając dowolny kolor tkaniny na obicie, rodzaj nóg, wysokość wezgłowia czy grubość i wysokość ramy. Dodatkowo w ofercie salonu znajdują się akcesoria do sypialni – poduszki, szafki nocne, komody czy lustra. Sklep, który pojawił się w Tulipanie, jest ósmym salonem ogólnopolskiej sieci Manii Spania.

W okresie wakacyjnym w Tulipanie pojawiła się także pralnia 5asec i sklep Tik Tak. W sierpniu do grona najemców dołączyła wspomniana Mania Spania oraz Kodano Optyk.

– Mimo, iż mamy wakacje, nie zwalniamy tempa. Dzięki komercjalizacji kolejnych powierzchni, oferta Centrum w lipcu i sierpniu została mocno urozmaicona. Mamy nadzieję, że klienci Tulipana będą zadowoleni z obecności nowych punktów usługowych oraz sklepów – mówi Magdalena Grzyb z ramienia zarządcy Centrum Handlowego Apsys Polska, odpowiedzialnego za komercjalizację CH Tulipan.

Centrum Handlowe Tulipan otwarto w 1999 roku

Centrum Handlowe Tulipan to jedno z pierwszych centrów handlowych w Łodzi, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Widzew. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Auchan, sklepy wnętrzarskie i meblowe takie jak Abra, Jysk i Komfort, Home&You oraz sklepy znanych marek, m.in.: Rossmann, Hebe, Vision Express, Monnari, Quiosque, Wojas, Orsay, Szachownica, CCC, Pepco, KiK, RTV Euro AGD oraz restauracje McDonalds, Berlin Döner Kebap, A-Dong, Mia Pizza, Mia Caffè.

Właścicielami Centrum Handlowego Tulipan są:  fundusz Pradera Open Ended Retail Fund – należący do Pradery wiodącego na rynku specjalistycznego funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart jest 3,1 miliardów euro w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2,4 tys. sklepów, a także spółka CH Łódź Sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

Natomiast zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Aapsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl