Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

SCF 2019: Ostatnia szansa na zakup tańszej karty wstępu

Tylko do końca sierpnia przedstawiciele branży retail, którzy chcą wziąć udział w Shopping Center Forum 2019 CEE, mają okazję skorzystać z preferencyjnych warunków zakupu kart wstępu. Najbliższa sobota jest ostatnim dniem, w którym można kupić karty wstępu po niższej cenie. REJESTRACJA

Shopping Center Forum 2019, czyli największe spotkaniem rynku centrów handlowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, odbędzie się 25-26 września br. w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie. W Forum weźmie udział ponad 1,8 tys. uczestników, w tym ok. 500 przedstawicieli sieci handlowych. Blisko 80 wystawców i partnerów zaprezentuje ponad 400 projektów. SCF 2019 CEE to także Welcome Mixer i After Party, w którym podczas poprzedniej edycji wzięło udział ponad 800 osób.

Poza funkcją targową i biznesową, Shopping Center Forum to także miejsce wymiany doświadczeń i budowania wiedzy na temat najnowszych trendów w branży retail. Przez dwa dni duża multimedialna scena oddana będzie w ręce partnerów merytorycznych, którzy przedstawią najnowsze trendy, raporty i analizy rynku. Wysokiej jakości kontent merytoryczny zapewnią m.in.: Colliers, TREI, Apsys, Savills, Metro Properties, Plus Energia, UPS, czy MK Illumination.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

SCF 2019 CEE: networking, konferencje i rozrywka

Gościem specjalnym jesiennej edycji SCF 2019 CEE będzie Pepijn Morshuis, CEO Trei Real Estate. Jego wystąpienie dotyczące horyzontów rozwoju rynku retail w perspektywie najbliższych 10 lat, będzie oficjalnym otwarciem konferencyjnej części Forum.

Przewodnim tematem tegorocznej konferencji będzie m.in. poszukiwanie ścieżek rozwoju rynku nowoczesnego handlu detalicznego w obliczu zmieniających się oczekiwań klientów, rosnące znaczenie sektora F&B i stref gastronomicznych, a także kwestie związane z nowymi technologiami, logistyką, czy najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Wśród zaproszonych gości będą nie tylko czołowe postacie polskiego rynku retail, ale również eksperci z zagranicy m.in. z Niemiec i Włoch.

Szczegóły programu Shopping Center Forum 2019 CEE Exhibition & Conference można znaleźć TUTAJ.

Tradycyjnie już Shopping Center Forum rozpocznie się od Welcome Mixera, który odbędzie się 24 września wieczorem w restauracji Izumi Sushi w Warszawie. Gospodarzem Welcome Mixer jest BOIG. Natomiast 25 września, po pierwszym dniu Forum, odbędzie się After Party. W imprezie, na którą zaprasza Helios, weźmie udział około 900 osób – uczestników VIP. Start już o godz. 19.00 w Space Club, przy ul. Kolejowej 37/39, w Warszawie.