Otwarto salon Smyk w Nowej Stacji w Pruszkowie

W centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie został otwarty salon Smyk, który jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek dziecięcych w Polsce. Swój sukces zawdzięcza między innymi szerokiej ofercie produktów z różnych kategorii, dostępnych „pod jednym dachem”, co jest spójne z ideą, przyświecającą komercjalizacji Nowej Stacji. Salon Smyk o powierzchni 443 mkw., mieści się na pierwszym piętrze Nowej Stacji.

– Ogromnie cieszymy się z obecności Smyka w naszym centrum. W catchment area Nowej Stacji, czyli w południowo-zachodnim regionie aglomeracji warszawskiej, mieszka wiele rodzin z dziećmi, a my dbamy o to by mieć dla nich atrakcyjną ofertę handlową, edukacyjną i rozrywkową. W Nowej Stacji znajdują się również sklepy Świat Zabawek, Uczy i Bawi oraz Coccodrillo, a także Sala Zabaw Fikołki. Pamiętając o najmłodszych organizujemy wydarzenia tematyczne m.in. przez całe lato na dachu Nowej Stacji realizowany jest projekt „Scena Letnia”, gdzie odbywają się animacje, warsztaty oraz występy artystyczne. A teraz, na rozpoczęcie roku szkolnego, z przyjemnością zapraszamy wszystkich na zakupy do nowo otwartego salonu Smyk – mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Centrum handlowo-rozrywkowe Nowa Stacja stale dopracowuje ofertę, nawiązując współpracę z kolejnymi firmami, które widząc potencjał biznesowy w Pruszkowie i starannie analizując możliwości rozwoju, decydują się na otwarcie tutaj swoich sklepów. Ponadto sukcesywnie buduje swoją pozycję w regionie m.in. poprzez współpracę z lokalnymi artystami i pasjonatami. Na początku roku klientów przyciągała wystawa fotograficzna „Projekt Pruszkowiak” prezentująca artystyczne portrety mieszkańców miasta. Obecnie na dachu Nowej Stacji działa Scena Letnia, na której występują miejscowe zespoły muzyczne, taneczne i DJ’e.  Konsekwentne promowanie lokalnej kultury spotyka się z bardzo pozytywnym odzewem i generuje zwiększony ruch, co potwierdza założenia strategiczne dewelopera Nowej Stacji, firmy ECC Real Estate.

Nowa Stacja – kompleksowa oferta handlowa i najwyższej jakości rozrywka

Nowa Stacja to centrum handlowo-rozrywkowe nowej generacji o powierzchni 27 tys. mkw. GLA, znajdujące się w sercu Pruszkowa. Doskonała lokalizacja niedaleko stacji PKP i SKM oraz 800 miejsc parkingowych zapewniają wygodny dostęp do 100 lokali handlowych i usługowych. Nowoczesne kino, klub fitness, atrakcje dla dzieci i rozbudowana strefa gastronomiczna pozwalają przyjemnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

W Nowej Stacji można znaleźć m.in. takie marki jak Carrefour, Rossmann, Douglas, RTV Euro AGD, Rebel Electro, Jysk, Home&You, Duka, H&M, House, Smyk, CCC, Deichmann, Sizeer, Reserved, Reserved Kids, Sinsay, Orsay, Carry, Top Secret, Diverse, Tatuum, Medicine, Quiosque, 50Style, Pepco, KIK, Wólczanka, Vistula, Bytom, Esotiq, Martes Sport, 4F, Empik, Świat Książki, Uczy i bawi, Świat Zabawek, Cocodrillo, Vision Express, Paris Optique, Swiss, Time Trend, Yes, Briju, Apart, Ziaja, Czas na herbatę, Dobre Flaszki, Militarniak, Otrębusy, Arkadius – salon fryzjerski, pralnia 3 bąble, McDonalds, Olimp, Pizza Hut Express, KFC, ThaiWok, Papa Diego, Jesz Lody Tradycyjne, Grycan, Itaka, Rainbow Tours, TUI, Plus, Orange, Play, T-mobile, Multikino, Fitness Zdrofit, Sala Zabaw Fikołki. Otwarcie centrum nastąpiło 10 listopada 2018 roku. Deweloperem  Nowej Stacji w Pruszkowie jest firma ECC Real Estate.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.