Rośnie sieć salonów meblowych Agata

12 tys. mkw. powierzchni handlowej ma nowy salon meblowy sieci Agata. Nowy sklep został otwarty w Zielonej Górze. Poza ostatnimi inwestycjami w Opolu przy ulicy Ozimskiej i teraz – w Zielonej Górze, przedstawiciele marki zapowiadają kolejne przedsięwzięcia.

Nowy salon meblowy Agata w Zielonej Górze jest 27. sklepem marki w Polsce, znajduje się przy ulicy Sulechowskiej 45 jest kolejną po otwarciu salonu w Opolu inwestycją Agata S.A. w 2019 roku. Budowa obiektu rozpoczęła się w sierpniu 2018 r. i trwała niecały rok. Salon ma blisko 12 tys. mkw. powierzchni. Dla porównania, największe salony sieci – zlokalizowane w Katowicach i Warszawie-Targówku mają kolejno ponad 27 tys. mkw. i blisko 25 tys. mkw.

– Od lat marka Agata S.A. jest wiodącym dystrybutorem mebli i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Dzięki szerokiemu asortymentowi, który zawdzięczamy współpracy z wieloma producentami wierzymy, że każdy w naszych salonach znajdzie coś dla siebie. Wielość aranżacji oraz możliwości doboru np. rodzajów czy stylów mebli i dodatków ma na celu odpowiedzenie na różne potrzeby naszych Klientów. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Zielonej Góry i okolic chętnie będą szukali inspiracji w nowym salonie – mówi Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

W  sklepie znanej sieci meblowej znajdzie się blisko 100 boksów inspiracyjnych z przykładowymi aranżacjami wnętrz – salonu, pokoju młodzieżowego, jadalni, sypialni czy kuchni. Klienci poza meblami w salonie znajdą również szeroką ofertę dekoracji i akcesoriów do aranżacji domu, na które składają się m.in. lampy, tekstylia, dywany, czy też akcesoria do łazienki, kuchni i jadalni.

Każdego roku firma Agata S.A. otwiera nowe salony. Poza inwestycjami w Opolu przy ulicy Ozimskiej i teraz – w Zielonej Górze, przedstawiciele marki zapowiadają kolejne przedsięwzięcia.

O Agata SA

Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 26 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl