Klinika Vesuna ma nową lokalizację

Krakowska Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w przyszłym roku otworzy kolejną placówkę. Klinika dotychczas prowadziła swoją działalność w dwóch miejscach w Krakowie. Od 2010 roku klienci mogą korzystać z gabinetów w centrum handlowym Bonarka City Center. W 2018 roku otwarta została siedziba przy ulicy Dobrego Pasterza, która zastąpiła wcześniejszą placówkę w C.H. Krokus.

Nowa lokalizacja kliniki Vesuna powstanie w prestiżowej lokalizacji na krakowskim Podgórzu, przy ulicy Wielickiej. Placówkę wyróżnia przede wszystkim większa powierzchnia, rozbudowana oferta zabiegowa i nowoczesna sala operacyjna. Do dyspozycji gości będzie kilkanaście nowoczesnych gabinetów zabiegowych.

Dzięki powierzchni ponad 400 mkw. będzie ona jedną z największych tego typu placówek medycznych w mieście. Kilkanaście multimedialnych gabinetów dla lekarzy i kosmetologów zostanie wyposażonych w ultranowoczesne urządzenia medyczne oraz high-tech. Otwarcie planowane jest w 2020 roku. Zmotoryzowani klienci będą mogli również korzystać z bezpłatnego parkingu na około 20 miejsc postojowych bezpośrednio przed wejściem do kliniki.

Sieć Vesuna w centrach handlowych

Klinika Vesuna dotychczas prowadziła swoją działalność w dwóch miejscach w Krakowie. Od 2010 roku klienci mogą korzystać z gabinetów w centrum handlowym Bonarka City Center. W 2018 roku otwarta została siedziba przy ulicy Dobrego Pasterza 118C, która zastąpiła wcześniejszą placówkę w C.H. Krokus.

– Od ponad 10 lat upiększamy i przywracamy pewność siebie pacjentom z Małopolski, Śląska i innych regionów naszego kraju. Rosnące zainteresowanie wśród nowych, ale także i dotychczasowych klientów to powód do dumy, ale także motywacja do dalszego działania. Nowa, większa klinika, pozwoli rozbudować ofertę zabiegową i świadczyć usługi z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, chirurgii, dermatologii, kosmetologii oraz wielu innych dziedzin zdrowia w jeszcze lepszych i bardziej komfortowych warunkach. To milowy krok w rozwoju naszej kliniki – mówi Wojciech Konstanty, dyrektor zarządzający w Klinice Vesuna. Otwarcie kliniki w krakowskim Hexagonie planowane jest w połowie 2020 roku.

Wraz z rozpoczęciem działalności w nowej lokalizacji, zamknięta zostanie placówka w Bonarka City Center.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl