Sieć klubów fitness Just GYM ma już dziewięć lokalizacji

30 sierpnia 2019 roku w Centrum Handlowym Solaris w Opolu na poziomie +4 został otwarty dziewiąty klub ogólnopolskiej sieci klubów fitness Just GYM. Jest to nowoczesny, zautomatyzowany klub z ogromnym potencjałem na lokalnym rynku klubów fitness i siłowni.

– To kolejny obiekt Just GYM wyposażony w sprzęt marki Matrix z najnowszymi  ich liniami wraz z szeroką gamą maszyn półwolnych. Innowacyjne rozwiązania stosowane przez tą markę, sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów fitness, zapewniając precyzyjną izolację i obciążenie mięśni. – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM Sp. z o.o.

Klub mieści się w Centrum Handlowym Solaris w Opolu na Placu Kopernika 16. Just GYM Opole to prawie 1,7 tys. mkw. powierzchni i pierwsza lokalizacja sieci otwarta w województwie opolskim. Sieć klubów Just GYM umożliwia korzystanie z oferty w Poznaniu, Płocku, Radomiu, Zabrzu, Olsztynie, Elblągu, Krakowie i Lublinie.

W Just GYM Opole oprócz dostępu do 12 unikalnych stref, klubowicze mogą uczestniczyć w autorskich zajęciach grupowych takich jak Just Mobility, Just Pilates, Just Cross, Just Stretch czy Just Fitball.  Zainteresowanych strefą funkcjonalną, czy strefą Just Hiit (od ang. High Intensity Interval Training) zapraszamy do CH Solaris. Klub fitness w Opolu oferuje korzystanie z ponad 200 maszyn cardio, maszyn półwolnych i siłowych, jak i z znakomicie wyposażonej strefy treningu funkcjonalnego. Automatyzacja klubu to przede wszystkim dostępność treningów i klubu 24h na dobę, 7 dni w tygodniu i przez 365 dni w roku.

Kolejne otwarcia Justy GYM

– Just GYM w Opolu to dla nas duże wyzwanie ze względu na potencjalnych klubowiczów, którzy szukają wysokiej jakości klubu fitness w cenie dostępnej dla każdego. Dbając o unikalność oferty postawiliśmy na nasz sprawdzony pomysł, korzystając również z nowości jaką zaproponowało nam Centrum Handlowe Solaris. Ogromny taras na poziomie +4 należący do Just GYM, to w przyszłości miejsce na planowane zajęcia fitness na otwartym powietrzu. W chwili obecnej przygotowujemy kolejne kluby do otwarcia w IV kwartale 2019 roku i w I kwartale 2020 roku – dodał Paweł Ciszek

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl