Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Jedyny salon Lavard Woman w Polsce zadebiutował w Bydgoszczy

W bydgoskich Zielonych Arkadach zadebiutował pierwszy w Polsce regularny salon Lavard Woman. Sklep w nowym modelu biznesowym otwarto dla klientów 31 sierpnia br.

– Konsekwentnie rozwijamy sieć sprzedaży Lavard, także inwestując w nowy model biznesowy. Lavard Woman w Bydgoszczy jest pierwszym monobrandowym salonem tej marki. W ofercie dostępna jest wyłącznie kolekcja damska – mówi dla retailnet.pl Jolanta Jasionowska-Kasiak z JK Consulting, pełnomocnik marki Lavard.

W 100-metrowym salonie Lavard Woman w Bydgoszczy dominują jasne, stonowane barwy, które w połączeniu z naturalnymi materiałami tworzą nowoczesne i przestronne wnętrze. Salon wyróżnia dbałość o detale i dopracowany, kobiecy styl, co pozwala na jak najlepsze wyeksponowanie dostępnej oferty. W ofercie Lavard Woman znajdują się zarówno damskie garnitury, jak również stroje okazjonalne, takie jak spódnice, sukienki koktajlowe. Cała kolekcja wykonana jest z najlepszych gatunkowo materiałów.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

– Decyzja o wprowadzeniu kolekcji damskiej do już działającego od 1975 roku Lavard Men podyktowana była ogromnym zapotrzebowaniem na asortyment damski. Na rynku brakowało produktów takich jak garnitury biznesowe, żakiety, czy spodnie dedykowane właśnie kobietom. Flagowym produktem marki Lavard są produkowane w Starem Bystrem okrycia wierzchnie, dlatego ich również nie mogło zabraknąć w ofercie dla kobiet – mówi dla retailnet.pl Edyta Gacek, twórca marki Lavard Woman.

Lavard Woman w Bydgoszczy

Właściciele sieci Lavard pod najnowszy punkt sprzedaży wybrali lokalizację w Zielonych Arkadach. Bydgoskie centrum handlowe to przede wszystkim bardzo szeroka oferta handlowa (200 sklepów, restauracji i kawiarni oraz punktów usługowych), doskonała lokalizacji w centrum Bydgoszczy oraz niecodzienne rozwiązania architektoniczne. Zielone Arkady to centrum handlowe oferujące zupełnie nową jakość zakupów, o której klienci mogą się przekonać, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz szerokiej ofercie usług serwisowych.

Sieć sprzedaży Lavard

Sieć sprzedaży Lavard obejmuje około 90 salonów firmowych, 16 franczyzowych oraz 200 sklepów multibrandowych. Obecnie kolekcja Lavard Woman dostępna jest 35 duobrandowych sklepach. Przypomnijmy, że 13 kwietnia br. we Wrocław Fashion Outlet zadebiutował outletowy koncept Lavarad Woman.

Lavard prężnie rozwija się nie tylko w Polsce, ale także we Włoszech, Francji, Niemczech, Grecji, Czechach, na Słowacji, Litwie, Rosji oraz Ukrainie. Zgodnie ze strategią salony Lavard otwierane są w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców. Optymalna powierzchnia pod sklep duobrandowy (Lavard Men i Lavard Women) to nawet 200 mkw., a pod monobrandowy (Lavard Men) ok. 150 mkw. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Starem Bystrem.

Lavard Woman w Bydgoszczy