Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

SCF 2019: BOIG partnerem Welcome Mixer

Tradycyjny Welcome Mixer rozpoczyna się wieczorem w przeddzień Shopping Center Forum. Tym razem goście spotkają się w Restauracji Izumi Sushi przy ul. Biały Kamień w Warszawie. Ten lokal, to połączenie doskonałej orientalnej kuchni i egzotyki miejsca. Udział w wydarzeniu jest otwarty dla wszystkich uczestników Forum. Partnerem tegorocznego Welcome Mixer jest firma BOIG.

Firma BOIG w tym roku obchodzi jubileusz 15 lat obecności na rynku. Od zawsze jest wystawcą Shopping Center Forum i w tym uroczystym dla siebie roku jest także partnerem wydarzenia Welcome Mixer rozpoczynającego jesienną edycję Forum.

Wojciech Cieślak, CEO Grupy BOIG

– W tym roku mija 15 lat od pojawienia się firmy BOIG na rynku. Czynnikiem sukcesu, który osiągnęliśmy na przełomie tych lat jest m.in. doświadczenie naszych pracowników, zaufanie klientów, a także wypracowane dobre relacje z partnerami biznesowymi. Chcąc podziękować za wspólne lata pracy, 24 września zapraszamy uczestników jesiennej edycji Shopping Center Forum na Welcome Mixer do restauracji Izumi Sushi przy ul. Biały Kamień 4. Rozpoczynamy punktualnie o godzinie 19:00. Będzie to doskonała okazja do wspólnego świętowania urodzin BOIG w gronie przedstawicieli kluczowych osób w branży – mówi Wojciech Cieślak, Prezes BOIG.

Wszystkie projekty BOIG na SCF 2019

Obecnie BOIG jest odpowiedzialny za wynajem kilkudziesięciu obiektów handlowych w całej Polsce. Wśród nich są zarówno niewielkie centra handlowe convenience, obiekty wyprzedażowe, zintegrowane centra handlowo-komunikacyjne, parki handlowe czy regularne galerie. O najważniejszych projektach nad jakimi pracuje firma, będzie można porozmawiać podczas zbliżających się targów Shopping Center Forum 2019. Wśród obiektów prezentowanych na stoisku BOIG (3.4) znajdą się kluczowe projekty min firm Dekada SA i KG Group.

– Aktualnie przygotowujemy kilkanaście projektów, o różnym charakterze, na terenie całego kraju. Do najciekawszych zaliczyć można najnowszy, multifunkcyjny projekt realizowany wspólnie ze spółką Dekada. Znacznie różni się on od dotychczasowych realizacji spółki i będzie największą inwestycją w portfolio Dekady. Projekt został po raz pierwszy zaprezentowany podczas kwietniowych targów Shopping Center Forum 2019 Exhibition & Awards i spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem branży. Dużo uwagi poświęcamy też obecnie Galerii Handlowej Dekada w Nysie. Będzie to najnowocześniejszy z dotychczasowych obiektów Dekady, liczący 19 tys. mkw. GLA, z doskonałą lokalizacją w samym sercu miasta, nieopodal Rynku i dworców – autobusowego i kolejowego. Jego otwarcie planowane jest na drugą połowę 2020 roku – zapowiada Grzegorz Augustyn, współzałożyciel i Członek Zarządu Grupy BOIG.

– Pracujemy też nad kolejnymi obiektami dla KG Group: centra convenience sieci Atut pojawią się w Wieliczce, Bełchatowie i Suchej Beskidzkiej. W tym roku w stolicy Małopolski rusza także budowa Cracovia Outlet – centrum wyprzedażowego zintegrowanego z convenience shopping center Atut, które komercjalizujemy – dodaje Tomasz Rydlewski, współzałożyciel i Członek Zarządu Grupy BOIG.

Welcome Mixer odbędzie się 24 września 2019 r. od godz. 19.00 w Restauracji Izumi Sushi, ul. Biały Kamień 4, 02-593 Warszawa.