Nowa odsłona salonu Szachownica i Orange w Galerii nad Jeziorem

W Galerii nad Jeziorem tegoroczne lato upłynęło pod znakiem metamorfoz. Nowoczesna linia kreatywna, nowi najemcy, modernizacja przestrzeni obecnych salonów to ostatnie przekształcenia centrum handlowego w Koninie.

Ponowne otwarcie salonu Szachownica nastąpiło 30 lipca. To jedyny punkt tej marki w Koninie. Sieć posiada aktualnie 80 salonów zlokalizowanych w 65 miastach Polski.

Nowe logo, jasne kolory ścian oraz zmiana oświetlenia to wizualne przemiany, które z pewnością zwróciły uwagę stałych Klientów. Ponadto, wychodząc naprzeciw najnowszym trendom, przestrzeń sklepu podzielono na cztery kategorie: kobieta, mężczyzna, dziewczynka, chłopiec. Wydzielenie poszczególnych stref sprawiło, że oferowany asortyment jest bardziej dostępny oraz lepiej wyeksponowany.

24 sierpnia odbyło się również ponowne otwarcie salonu Orange. Przestrzeń została zorganizowana zgodnie z najnowszymi, obowiązującymi standardami sieci. Wymiana logotypu, nowe witryny, zmiana oświetlenia to jedynie przykłady przeprowadzonych przemian. Sieć sukcesywnie wprowadza zmianę wizualizacji swoich punktów w całej Polsce.

dav

Orange od wielu lat jest liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, Internetu oraz transmisji danych. Szeroki zakres świadczonych usług (m.in.: Orange Energia, systemy zabezpieczeń i monitoring), najnowsze technologie oraz wysoka jakość obsługi przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów.

– Stworzenie szerokiej, różnorodnej, wysokojakościowej oferty jest dla nas priorytetem. Orange i Szachownica to znane i cenione marki, które cieszą się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Ważnym dla nas elementem jest również fakt, iż modernizacja przestrzeni poszczególnych salonów pozytywnie wpływa na całościowy obraz galerii. – mówi Paulina Ostrowska, Dyrektor centrum handlowego Galeria nad Jeziorem.

Galeria Nad Jeziorem działa od 2002 roku

Galeria Nad Jeziorem to pierwsze centrum handlowe w Koninie, otwarte w kwietniu 2002 roku. Oferta centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy średnio powierzchniowe Brico Marche, RTV Euro AGD, Reserved, CCC, Martes Sport oraz 65 butików i punktów usługowych. W skład szerokiej oferty wchodzi również zmodernizowane kino Helios, z 5 salami, widownią na 900 miejsc, strefą barową i kawiarnią. Centrum oferuje szereg udogodnień zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dla osób z niepełnosprawnością.

Właścicielem CH Galeria Nad Jeziorem jest Pradera Galeria Konin Sp. z o.o., spółka celowa należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę. Natomiast zarządcą obiektu jest Apsys Polska. partnerem merytorycznym i wystawca Shopping Center Forum 2019 CEE.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.