Sieć Dealz otwiera sklep w Nowym Sączu

Dealz, część największej w Europie sieci dyskontów – Poundland, wynajął blisko 460 mkw. powierzchni w Galerii Sandecja. Będzie to pierwszy sklep tej marki w Nowym Sączu, a jego otwarcie zaplanowano jeszcze w tym roku. W procesach negocjacyjnych właścicielowi Galerii Sandecja, firmie TK Development, doradzają eksperci z agencji doradczej JLL, która jest również wyłącznym agentem ds. komercjalizacji centrum.

Firma JLL jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE.

Dealz ma już 29 sklepów w Polsce

Dealz jest obecny na polskim rynku od początku ubiegłego roku. Koncept od początku zakładał dynamiczną ekspansję w naszym kraju i w zaledwie kilkanaście miesięcy otworzył 29 sklepów (włączając Nowy Sącz), oferujących szeroki wybór produktów spożywczych, drogeryjnych, artykułów papierniczych, do dekoracji i wyposażenia domu oraz zabawek.

– Wejście Dealz do Sandecji przekłada się na jeszcze większą różnorodność oferty naszej galerii, którą rozwijamy w duchu najnowszych trendów na europjejskim rynku handlowym i w oparciu o potrzeby naszych gości. Oznacza to, że Sandecja służy nie tylko codziennym czy weekendowym zakupom, ale staje się również atrakcyjnym miejscem spotkań, gdzie mieszkańcy mogą odetchnąć i spędzić swój wolny czas. Sprzyja temu uatrakcyjnianie strefy food court, do której niebawem wprowadzi się kolejny koncept gastronomiczny – Thai Express oferujący kuchnię orientalną”, tłumaczy Zygmunt Chyla, Prezes Zarządu TK Polska Operations S.A.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni ponad 40 tys. mkw., w którym znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Zlokalizowana przy ul. Węgierskiej galeria jest doskonałym miejscem zakupów i spotkań ze znajomymi zarówno dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jak również gości ze Słowacji. W gronie najemców centrum znajduje się między innymi hipermarket Carrefour, H&M, New Yorker, Martes Sport, Douglas, Orsay, Wojas, CCC i wiele innych.

– Drugie półrocze 2019 to dla Sandecji bardzo intensywny czas. Oprócz debiutu Dealz, swoje dotychczasowe umowy przedłużyły – perfumeria Douglas oraz operatorzy telekomunikacyjni Orange i T-Mobile. Odpowiednio dobrana oferta galerii to sytuacja win-win zarówno dla gości, którzy w wygodny sposób mogą spełnić potrzeby zakupowe, jak i najemców, którzy z sukcesem realizują swoją strategię biznesową – komentuje Weronika Kuna, z działu Retail JLL Poland.

JLL jest wystawcą SCF 2019 CEE

JLL  to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest zredefiniowanie sektora nieruchomości komercyjnych, stwarzanie najlepszych możliwości biznesowych i atrakcyjnych, komfortowych przestrzeni sprzyjających realizowaniu celów. W ten sposób firma przyczynia się do budowania lepszej przyszłości dla swoich klientów, pracowników oraz społeczności, w których działa. JLL jest spółką z listy Fortune 500 zatrudniającą 92 tys. osób i obsługującą klientów w ponad 80 krajach. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Jones Lang LaSalle Incorporated.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl