Nowa marka biżuteryjna w Maufakturze

Manufaktura w Łodzi nie zwalnia tempa – niedawno wśród swoich najemców powitała markę biżuteryjną Verona. Kameralny butik, w wystroju inspirowany ciepłem rodzinnego domu, zajął lokal na parterze galerii handlowej. Dużym atutem oferty Verony jest szeroki wybór biżuterii dziecięcej. Zarządcą Manufaktury jest Apsys – partner merytoryczny Shopping Center Forum 2019 CEE.

Różnorodność oferty i cen – to jedno z najważniejszych kryteriów Manufaktury w doborze najemców. Polska marka Verona znakomicie wpisuje się w to założenie, oferując biżuterię w różnych przedziałach cenowych.

– Verona została stworzona z myślą o obdarowywaniu. We współczesnej dobie pełnej pośpiechu i dominacji technologii, czułe gesty i emocje mają jeszcze większe znaczenie. Na nową lokalizację salonu Verona  nieprzypadkowo wybraliśmy Manufakturę. Dla nas to miejsce łączy klasykę z nowoczesnością – tłumaczy Joanna Kozłowska, Dyrektor Sprzedaży marki Verona.

Salon mieści się na parterze galerii handlowej Manufaktury i ma powierzchnię 30,56 mkw.

O Manufakturze

Właścicielem Manufaktury jest Union Investment Real Estate GmbH – wiodąca międzynarodowa firma inwestycyjna specjalizująca się w otwartych funduszach nieruchomości dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Model biznesowy Union Investment bazuje na ponad 50 latach doświadczeń w branży nieruchomości oraz eksperckim know-how w zakresie zarządzania aktywami. Obecnie Union Investment zarządza aktywami o wartości 32 miliardów euro w ponad 840 nieruchomościach komercyjnych i mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 8,4 mln. mkw.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.