Otwarcie marketu Aldi w N-Parku w Starej Iwicznej

Na 4 września zaplanowane jest otwarcie pierwszego, w tej części aglomeracji warszawskiej, marketu operatora spożywczego – marki Aldi. Umowa najmu została podpisana w styczniu. Inwestorem i właścicielem N-Parku w Starej Iwicznej jest firma Napollo.

Napollo jest wystawcą jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2019. Swoje projekty zaprezentuje na stoisku 5.5

Park handlowy N-Park w Starej Iwicznej w aglomeracji warszawskiej, o powierzchni najmu 8 tys. mkw., został uruchomiony 29 listopada ubiegłego roku. Działają tu salony takich marek jak m.in. RTV Euro AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki. Otwarta została również placówka Lux Med oraz Pizza Hut.

Market Aldi zajmie powierzchnię ok. 1,4 tys. mkw. Marka Aldi to niemiecka sieć dyskontów, licząca obecnie w Polsce 132 sklepy i stale się rozwijająca. Obecnie zatrudnia prawie 2,5 tys. pracowników. Niezmienne od 100 lat firma stawia na  jakość, produkt i cenę, nieustanne poszerzanie asortymentu oraz zapewnianie klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych. Asortyment sieci to bogata oferta produktów świeżych, jak owoce i warzywa czy pieczywo wypiekane na miejscu oraz od lokalnych dostawców. Na półkach klienci znajdą również niezawodne marki własne sieci, a także produkty markowe znane na polskim rynku czy pochodzące od lokalnych oraz regionalnych dostawców. Marka Aldi znana jest też z czasowych atrakcyjnych ofert non-food, w tym akcesoriów kuchennych, przedmiotów codziennego użytku czy odzieży.

Oferta N-Parku w Starej Iwicznej

– Oferta N-Parku została sprofilowana według lokalnych potrzeb z uwzględnieniem bogatego otoczenia konkurencyjnego. Wraz z marketem spożywczym renomowanej marki, jaką jest Aldi, nie tylko doskonale wpisuje się w codzienną funkcję zakupową obiektu, ale stanowi też kompletny mix optymalnego asortymentu dla tej lokalizacji – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo. – N-Park to również szerokie spektrum doświadczeń. Oryginalna modernistyczna bryła z wielkimi przeszkleniami, rozwiązania wspierające charakterystykę budynku pasywnego oraz organizacja terenów zielonych, w tym kwietnej łąki, z własną pasieką wspierają ideę odpowiedzialnego społecznie budownictwa i bioróżnorodności, którą realizuje N-Park – dodaje Dorota Beltrani.

N-Park w Starej Iwicznej znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w gminie i jednocześnie drodze wojewódzkiej 721. Posiada parking naziemny na ok. 250 samochodów. Dla wygody odwiedzających do wszystkich placówek handlowych wejścia zorganizowane są bezpośrednio z zewnętrznego, zadaszonego pasażu pieszego, przyległego do parkingu. Na terenie N-Parku znajdują się miejsca do siedzenia i odpoczynku, stojaki rowerowe oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

W aglomeracji warszawskiej działają obecnie dwa N-Parki w Starej Iwicznej oraz w dzielnicy Wesoła, przy ul. Trakt Brzeski, który został uruchomiony w tym roku. W sierpniu tego roku zostanie również otwarty drugi N-Park we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej 216. Na kolejny rok zaplanowane są realizacje m.in. N-Parków w Gdańsku i w Łanach k. Wrocławia.

Napollo wystawcą jesiennej edycji SCF 2019

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Rozwija format obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodne zakupy blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. Format parków handlowych pn. N-Park realizowany jest zgodnie z wypracowanym i zoptymalizowanym przez Napollo standardem wcześniej wprowadzonych przez firmę na rynek Centrów Zakupów. Napollo realizuje również inwestycje mieszkaniowe.

Projekty Napollo zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2019.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.