NEPI Rockcastle: Solaris Center z profesjonalną siłownią

Klub fitness Just GYM powiększył grono najemców opolskiej galerii Solaris Center. Siłownia zajmuje powierzchnię blisko 1,7 tys. mkw. na czwartym piętrze obiektu. Jest to pierwszy klub JUST GYM na Opolszczyźnie. Właścicielem Solaris Center jest firma NEPI Rockcastle, wystawca  Shopping Center Forum 2019 CEE.

Od 30 sierpnia 2019 roku, klienci Solaris Center mogą korzystać z bogatej oferty profesjonalnego klubu fitness, Just GYM. W siłowni o powierzchni prawie 1,7 tys. mkw. fani sportu z Opola i regionu znajdą aż 12 unikalnych stref z ponad 200 maszynami cardio, urządzeniami półwolnymi czy siłowymi. Sieć proponuje również znakomicie wyposażone zaplecze do treningu funkcjonalnego. Klubowicze Just GYM mogą też uczestniczyć w autorskich zajęciach grupowych, takich jak: Just Mobility, Just Pilates, Just Cross, Just Stretch, Just Fitball czy Just Hiit (od ang. High Intensity Interval Training). Dzięki automatyzacji siłowni odwiedzający mogą trenować 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu i przez 365 dni w roku.

– Just GYM w Opolu to dla nas duże wyzwanie ze względu na potencjalnych klubowiczów, którzy szukają wysokiej jakości klubu fitness w cenie dostępnej dla każdego. Dbając o unikalność oferty postawiliśmy na nasz sprawdzony pomysł, korzystając również z nowości, jaką zaproponowało nam Centrum Handlowe Solaris. Ogromny taras na poziomie +4 należący do Just GYM, to w przyszłości miejsce na planowane zajęcia fitness na otwartym powietrzu – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM Sp. z o.o.

– Solaris jest nie tylko centrum zakupów, ale także miejscem rozrywki i spotkań. Prowadzenie zdrowego trybu życia poprzez uprawianie sportu i zrównoważoną dietę to idea, która przyświeca wielu naszym klientom. Będą oni mogli skorzystać już nie tylko z bogatej oferty gastronomicznej i handlowej, ale także uprawiać sport w jednym z najnowocześniejszych centrów fitness. To z myślą o nich udostępniliśmy w Solaris Center profesjonalną siłownię Just GYM. Należy nadmienić, że automatyczny system weryfikacji klubowiczów to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na trening w godzinach otwarcia innych klubów – komentuje Paulina Kurdziel – Świeczka, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Just GYM w CH Solaris Center jest pierwszym klubem marki w województwie opolskim. Sieć klubów umożliwia korzystanie z oferty w Poznaniu, Płocku, Radomiu, Zabrzu, Olsztynie, Elblągu, Krakowie i Lublinie. Sieć obecnie przygotowuje kolejne kluby do otwarcia w IV kwartale 2019 roku i w I kwartale 2020 roku.

Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle

Solaris Center działa od marca 2009 roku. W efekcie zakończonej w czerwcu 2019 roku rozbudowy i modernizacji obiektu, na dodatkowych 9 tys. mkw. GLA znalazło się 40 punktów handlowo-usługowych, m.in. największy w mieście, całodobowy fitness, strefa food court oraz nowe marki modowe. W efekcie porozumienia zawartego w ramach partnerstwa publiczno – prywatnego z Miastem Opole, pod Placem Kopernika powstał dwukondygnacyjny parking podziemny, a także nowa przestrzeń eventowo-rekreacyjna.

Właścicielem obiektu jest spółka NEPI Rockcastle. Za zarządzanie galerią Solaris Center odpowiada firma Sierra Balmain Property Management Sp. z o.o. Sp. k.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.