McDonald’s otworzy restaurację w strefie food court Color Parku

Nowa restauracja McDonald’s wraz  ze strefą kawiarnianą McCafé powstanie na terenie największego na Podhalu, regionalnego centrum handlowo-rozrywkowego Color Park w Nowym Targu. Lokal zajmie powierzchnię ok. 270 mkw. Będzie częścią 10-lokalowego food courtu położonego w samym sercu galerii i połączonego ze strefą rozrywkową i kinową. Za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

Ponad 30 proc. prac budowlanych Galerii zostało już wykonanych w I etapie budowy. W połowie września rozpoczynają się prace związane z realizacją pozostałej części inwestycji. Otwarcie planowane jest na II połowę 2020 r.

Color Park o powierzchni 28 tys. mkw.

Color Park powstaje bezpośrednio przy nowo wybudowanym rondzie na „Zakopiance”. Doskonała lokalizacja wraz z szeroką ofertą Centrum zagwarantuje bardzo dużą frekwencję klientów zarówno z Nowego Targu, Słowacji jak i z oddalonego o zaledwie 14 km Zakopanego, ugruntowując pozycję Nowego Targu jako stolicy handlowej Podhala. W obiekcie o powierzchni ok. 28 tys. mkw. GLA, pojawi się ponad 80 sklepów polskich i zagranicznych marek. Komercjalizacja obiektu już na tym etapie realizacji osiągnęła poziom ponad 90 proc. powierzchni najmu.

Wśród głównych najemców obiektu znajdą się najważniejsze marki modowe – Reserved, H&M, Deichmann, Sinsay, Mohito, Cropp, House, Diverse i wiele innych. Ponadto, swoje duże salony w najnowszych konceptach otworzą m.in. takie sieci jak: Martes Sport, Media Expert, Pepco, Rossmann, Smyk czy Empik. Jedyny w regionie multipleks kinowy otworzy Multikino (po przejęciu sieci Cinema3D przez spółkę Grupy Vue International). Urozmaiceniem części rozrywkowej będzie także wyjątkowy, interaktywny plac zabaw dla dzieci i młodzieży o powierzchni ponad 1 tys. mkw. Do dużego potencjału regionu dostosowana została również bogata oferta gastronomiczna – w Color Parku znajdzie się 10 punktów kawiarnianych i restauracyjnych. Dodatkowo ofertę Galerii uzupełni kilkanaście punktów usługowych oraz stoisk przewidzianych dla lokalnych kupców. Aktualnie finalizowane są umowy na ostatnie wolne lokale.

Finansowanie projektu Color Park zapewnia specjalizująca się w inwestycjach komercyjnych oraz mieszkaniowych grupa kapitałowa Harvent – założona m.in. przez Artura Kawę (twórcę Emperii oraz sieci spożywczej Stokrotka). Natomiast nadzór inwestorski pełni firma Mayland Real Estate, a za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Mallson Polska wystawcą jesiennej edycji SCF 2019

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży.

Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 700 tys. mkw. Obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju. Mallson Polska jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl