Itaka w gronie najemców Galerii Nad Jeziorem

2 września 2019 r.  otwarty został nowy salon Itaka w Galerii nad Jeziorem w Koninie. Biuro Podróży zajmuje lokal o powierzchni 35 mkw.  Itaka znakomicie wpisuje się w aktualną koncepcję centrum handlowego.

Zarządca Galerii nad Jeziorem – Apsys Polska S.A. nieustannie stara się dopasować ofertę do zmieniających się i stale rosnących oczekiwań klientów. Otwarcie salonu Reporter Young, metamorfozy lokali Orange oraz Szachownica, a przede wszystkim nowa linia kreatywna Galerii są tego znakomitymi przykładami.

– Cieszymy się, że oferta naszego Centrum Handlowego stale i systematycznie się rozwija. Staramy się stworzyć w galerii przestrzeń, w której klienci będą mogli znaleźć wszystko, czego aktualnie potrzebują. Chcemy, aby mieszkańcy Konina zostali fanami naszego Centrum Handlowego, w szerokim tego słowa znaczeniu. Nowe Biuro Podróży, o niepodważalnej pozycji na rynku to potwierdzenie naszych założeń – mówi Paulina Ostrowska, Dyrektor CH Galeria nad Jeziorem.

Galeria Nad Jeziorem działa od 2002 roku

Galeria Nad Jeziorem to pierwsze centrum handlowe w Koninie, otwarte w kwietniu 2002 roku. Oferta centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy średnio powierzchniowe Brico Marche, RTV Euro AGD, Reserved, CCC, Martes Sport oraz 65 butików i punktów usługowych. W skład szerokiej oferty wchodzi również zmodernizowane kino Helios, z 5 salami, widownią na 900 miejsc, strefą barową i kawiarnią. Centrum oferuje szereg udogodnień zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dla osób z niepełnosprawnością.

Właścicielem CH Galeria Nad Jeziorem jest Pradera Galeria Konin Sp. z o.o., spółka celowa należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę. Natomiast zarządcą obiektu jest Apsys Polska. partnerem merytorycznym i wystawca Shopping Center Forum 2019 CEE.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.