Sfinks otwiera dwie nowe restauracje w Siedlcach

Grupa Sfinks Polska, zarządzająca sieciami Sphinx, Piwiarnia Warki, Chłopskie Jadło czy Fabryka Pizzy, otworzyła w Siedlcach pierwszy gastro pub pod szyldem Piwiarnia Warki i drugą restaurację Sphinx. Oba nowo powstałe lokale mieszczą się w centrum miasta, w Galerii Siedlce przy ul. Józefa Piłsudskiego 70. Prowadzone są w modelu franczyzowym.

Nowo otwarte lokale są położone tuż obok siebie na parterze siedleckiej galerii handlowej, zajmując łącznie powierzchnię ponad 400 mkw. W gastro pubie Piwiarnia Warki goście mają do dyspozycji 10 stolików z miejscem dla ponad 50 osób. Z kolei restauracja Sphinx pomieści blisko 70 klientów przy 12 stolikach. Oba lokale posiadają dodatkową przestrzeń – na gości czeka ogródek letni. Wystrój Piwiarni Warki nawiązuje do tradycyjnych brytyjskich pubów, zaś wnętrze restauracji Sphinx ozdabiają m.in. orientalne dekoracje ścienne i kolorowe lampy z tykw. Sphinx i Piwiarnia Warki są otwarte od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12.00 – 24.00.

– Otwierając Piwiarnię Warki i Sphinx postawiliśmy na dwa koncepty, które odpowiadają na różne  potrzeby klientów. Restauracja Sphinx to miejsce już bardzo dobrze znane mieszkańcom Siedlec, chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi, ale też przyjaciół czy partnerów biznesowych. Z kolei Piwiarnia Warki świetnie sprawdzi się na popołudniowe i wieczorne spotkania w gronie znajomych,  również fanów sportu – w lokalu można oglądać transmisje rozgrywek i zawodów z różnych dyscyplin sportu. Mamy nadzieję, że sprzyjająca lokalizacja, dobra kuchnia i wyjątkowy klimat naszych lokali zachęcą siedlczan do odwiedzin – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należą sieć Sphinx i Piwiarnia Warki.

Sfinks Polska ma 184 lokale gastronomiczne

Sfinks Polska zarządza 184 lokalami gastronomicznymi na terenie Polski, w tym siecią 92 restauracji Sphinx (segment casual dining), 65 pubami Piwiarnia Warki (segment gastro pubów), 11 restauracjami Chłopskie Jadło (segment casual dining) i 2 restauracjami WOOK (segment casual dining),9   restauracjami Fabryka Pizzy, 3 lokalami działającymi pod szyldami Meta Seta Galareta i Meta Disco, a także kultowym pubem Bolek w Warszawie i lokalem Lepione & Pieczone (fast casual dining). Pod względem wielkości sprzedaży oraz liczby restauracji, Sphinx jest największą w Polsce siecią typu casual dining. Sfinks Polska jest jednocześnie trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.