Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Colliers ma nowego dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami

Firma Colliers International poinformowała, że na stanowisko dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami (Real Estate Management Services – REMS) w regionie EMEA został powołany Andy Hay.

Na nowym stanowisku Andy będzie koncentrował się na zapewnieniu dalszego rozwoju i sukcesów pionu REMS, budowaniu pozytywnych doświadczeń klientów, zacieśnianiu relacji oraz optymalizacji modelu świadczenia usług w regionie EMEA.

— Colliers zajmuje czołową pozycję w sektorze zarządzania nieruchomościami, która dzięki rozległemu doświadczeniu Andy’ego dodatkowo się umocni — mówi Chris McLernon, dyrektor generalny Colliers na region EMEA. — Hay potrafi wdrażać zmiany strategiczne i osiągać doskonałe wyniki operacyjne, na czym skorzystają zarówno nasi klienci, jak i współpracownicy. Nie wątpię, że pod kierownictwem Andy’ego ten niezwykle ważny pion naszej firmy będzie dalej rozwijał swoją działalność i zdobędzie jeszcze większy udział w rynku.

Andy Hay, szef Działu Zarządzania Nieruchomościami w regionie EMEA w Colliers International

Nowy dyrektor z ponad 20 letnim doświadczeniem

Nowy dyrektor posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego i może się poszczycić wyjątkowymi osiągnięciami w zakresie rozwoju biznesu oraz kierowania procesem zmian strategicznych w różnych krajach i sektorach. Przed dołączeniem do Colliers pracował w CBRE, gdzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego na region EMEA, gdzie odpowiadał za zarządzanie nieruchomościami i aktywami; wcześniej pracował także dla takich marek, jak RAC plc, Diageo plc czy Adidas AG.

— Jestem podekscytowany perspektywą dołączenia do firmy, którą wyróżnia kultura przedsiębiorczości i innowacyjności — mówi Andy Hay, szef Działu Zarządzania Nieruchomościami w regionie EMEA w Colliers International. — Cieszę się, że będę mógł przyczynić się do jeszcze większego wzrostu w obszarze usług zarządzania nieruchomościami w regionie EMEA oraz zapewnienia jak najlepszej obsługi naszym klientom i współpracownikom.

Colliers International jest partnerem merytorycznym i wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.