Bricomarche umacnia pozycję w województwie śląskim

11 września br. miało miejsce otwarcie 159. już sklepu w sieci Bricomarche. Nowy sklep typu „dom i ogród” w Bytomiu jest jednocześnie 11. placówką tej sieci w województwie śląskim.

Powierzchnia nowego supermarketu liczy 2 tys. mkw., obok znajduje się ogród zewnętrzny zajmujący 1,3 tys. mkw. oraz wiata budowlana o powierzchni 450 mkw. Do dyspozycji klientów są 32 miejsca parkingowe z 282 mieszczących się w Parku Handlowym Stary Stadion. W ofercie sklepu są dostępne artykuły z czterech działów: budowlanego, majsterkowania, ogrodu oraz dekoracji. Ponadto klienci będą mogli zakupić rośliny pochodzące od lokalnych dostawców.

– Supermarket Bricomarché w Bytomiu zaoferuje klientom dobrej jakości produkty do domu i ogrodu, w atrakcyjnych cenach. Ponadto, w sklepie dostępne będą dodatkowe usługi takie jak: pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru, w tym HDS, czyli ciężarówką z wyciągnikiem prosto na miejsce prowadzonej budowy, wymiana butli gazowych, wycinanie otworów w zlewozmywakach oraz zamówienie rolet na wymiar. Mamy nadzieję, że Bricomarché na Stroszku będzie postrzegane jako przyjazny sąsiad i solidna firma – mówi Marek Gawliński, właściciel supermarketu Bricomarché w Bytomiu.

Rozwój sieci oznacza udogodnienia dla mieszkańców regionu. Społeczność Bytomia i okolic zyska bliski dostęp do oferty sklepów Bricomarché, a także nowe miejsca pracy, akcje społeczne oraz dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków.

O Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów to największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce. Jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2018 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,5 mld złotych. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie około 13,3 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl