CREAM: nowy salon obuwniczy w Galerii Askana

Marka Kornecki  otworzyła salon w gorzowskiej Galerii Askana.  Sklep jest zlokalizowany na parterze na powierzchni 130 mkw.

Marta Jezierska, leasing manager w firmie CREAM, odpowiedzialna za wynajem tego obiektu podkreśla:  – W ostatnim czasie kilku najemców zdecydowało się zagościć w Askanie. To potwierdza siłę projektu i niesłabnący jego potencjał – mówi Marta Jezierska.

Firma CREAM jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE Exhibition & Conference.

Marka Kornecki a Galerii Askana

Marka Kornecki  oferuje obuwie damskie, męskie i młodzieżowe, oraz dziecięce w podziale na grupy przedszkolne i szkolne. Tak wysoka jakość obuwia, szczególnie najnowszych modeli, z jakiej znane są wyroby marki Kornecki , wynika również z zastosowania zaawansowanej technologii oraz wysokiej jakości urządzeń. Produkty marki Kornecki  wytwarzane są w systemie tradycyjnym (obuwie klejone), kalifornia i system FLEXIBLE.

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się ponad 100 butików, 8 kawiarni, restauracji i barów oraz multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób. H&M, Reserved, Mohito, Sinsay, Solar, Empik, CCC, Media Expert, Rossmann, Pizza Hut oraz Restauracja Sphinx to tylko niektóre spośród marek obecnych w Galerii Askana.

CREAM: obsługa nieruchomości komercyjnych

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma świadczy takie usługi, jak asset management, property management, leasing powierzchni handlowych i biurowych, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. CREAM skupia się na zarządzaniu operacyjnym i strategicznym oraz usługach doradztwa inwestycyjnego, operacyjnego, działań deweloperskich i project managementu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl