Sieć Smak na Tak poszukuje nowych lokalizacji na SCF 2019

Jesteśmy zainteresowani rozwojem naszej sieci w najbardziej znanych centrach handlowych, w dużych miastach – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Monika Wiejak, Dyrektor w spółce P&T Investment będącej właścicielem m.in. sieci restauracji Smak na Tak.

Przedstawiciele firmy będą uczestnikami jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2019, które odbędą się w dniach 25-26 września w Warszawie.

– Obecnie prowadzimy 5 restauracji Smak na Tak, które zlokalizowane są w Galerii Riviera w Gdyni, Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu, Galerii Echo w Kielcach, Galerii Metropolia w Gdańsku oraz Galerii Olimpia w Bełchatowie – wylicza Monika Wiejak. – Na tym etapie otwieramy restauracje tylko i wyłącznie w strefach food court. Wielkość lokalu, który nas interesuje, to ok. 80 mkw., a minimalna długość lady to 7 m. Oczywiście dopuszczamy w planach również otwarcie restauracji poza strefą food court, ale w takim wypadku musi to być topowa lokalizacja w danym centrum handlowym. Optymalny lokal w takim wypadku musi mieć 150-250 mkw., posiadać kuchnię o powierzchni 70 mkw. i minimum 100 miejsc siedzących – dodaje dyrektor spółki P&T Investment.

Strategiczny rozwój sieci Smak na Tak wspierana jest przez JLL, wystawcę SCF 2019.

Smak na Tak: tradycyjne smaki na wagę

Marka Smak na Tak należy do grupy kapitałowej reprezentującej dwie sieci restauracji Grand Kebab i Smak na Tak. Obecnie grupa posiada kilkanaście restauracji zlokalizowanych w centrach handlowych w Polsce.

Restauracja Smak na Tak serwuje posiłki na zasadzie szwedzkiego stołu w systemie sprzedaży na wagę w stałej cenie za 100 g jedzenia. Każdy gość sam komponuje sobie swój posiłek spośród gamy różnorodnych mięs, ryb, dań wegetariańskich, dodatków i sałatek. Specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, opierając się na tradycyjnych smakach. Oferuje dania zawsze świeże, przygotowywane na miejscu, gotowane z wykorzystaniem pary korzystając z sezonowych produktów. Dania przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, tylko z produktów naturalnych i najwyższej jakości.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl